Новини / Бізнес / Іллічівський порт знайшов інвесторів
12 жовтня 2010, 18:00
Розмір шрифта: А А А

Іллічівський порт знайшов інвесторів

Іллічівський порт знайшов інвесторів, Іллічівський морський торговельний порт, інвестор, UNISTOCK, зернові вантажі, бізнес, Іспанія, інфраструктура
Іллічівський порт знайшов інвесторів

ДП «Іллічівський морський торговельний порт» відвідала делегація представників асоціації складів сільськогосподарської продукції «UNISTOCK» (Іспанія). У планах іспанських бізнесменів - можлива співпраця з проходження зернових вантажів і рослинних олій з України до Іспанії через Іллічівський порт. Про це повідомляє прес-служба Мінтрансзв‘язку.

Метою візиту іспанських бізнесменів в Україні було ознайомлення з роботою провідних українських портів, через які здійснюється проходження значних обсягів продовольчих вантажів, зустрічі з лідерами українського зернового ринку.

Таким чином, спільними зусиллями портовиків та Мінтрансзв’язку втілюються в життя прогресивні плани щодо вдосконалення та розвитку інфраструктури, що привертає все більше інвесторів і клієнтів з Європи та світу.

Нагадаємо, Мінтрансзв‘язку України підтримує плани інвесторів з модернізації, реконструкції та розширення виробничих потужностей порту. Зокрема, в Іллічівську планується закінчення будівництва 2-ї черги чинного високомеханізованого комплексу з перевалки зернових вантажів потужністю до 2,5 млн.тонн на рік і реконструкція наливного комплексу.

Асоціація «UNISTOCK» об’єднує власників складських потужностей для агропродукції в найбільших портах Іспанії. Їх сумарна ємність складає 95% загальних складських можливостей даної спеціалізації.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Всесвітній банк купить частину «Укргазбанку» найближчим часом — НБУ

12 листопада 2019, 08:09

Останні новини за сьогодні: