Новини / Бізнес / Користувачі соцмереж знайшли людину з «найкращою в світі посадою»
23 вересня 2015, 18:55
Розмір шрифта: А А А

Користувачі соцмереж знайшли людину з «найкращою в світі посадою»

Користувачі соцмереж знайшли людину з "найкращою в світі посадою", інженер, інтернет-користувачі, Чаді-Мень Таня, нобелівська премія миру
Користувачі соцмереж знайшли людину з «найкращою в світі посадою»

Назва посади інженера Google Чаді-Мень Таня була визнана інтернет-користувачами кращою в світі. Співробітник числиться в штаті компанії як “вельми непоганий хлопець (ніхто не може цього заперечувати)”. Про це повідомляє УНН з посиланням на The Daily Mirror.

Користувачі Twitter звернули увагу на візитну картку фахівця після того, як він опублікував відповідну фотографію на своєму особистому сайті Meng’s Little Space. На якому уточнюється, що Чаді-Мень трудиться в каліфорнійському відділенні Google, а також наводиться його робочий телефон та електронна пошта.

Як уточнив Тай, “вельми непоганий хлопець” – офіційна назва його посади (так в Google називають тільки цінних інженерів). Фахівець пояснив, що в його щоденні обов’язки входить “просвітління умів і сердець, робота над встановленням миру в усьому світі”.

На сайті фахівця уточнюється, що Чаді-Мень – один з перших інженерів Google. Він брав участь у розробці пошукової системи для мобільних пристроїв, а також стежив за якістю роботи Google-пошуку. Потім він очолив департамент з питань особистісного зростання співробітників компанії. В даний час працює на неповну ставку.

Відомий як автор книги про мотивацію і особистісному зростанні “Пошук всередині себе” (Search Inside Yourself – ред.), рекомендованою до прочитання Далай-ламою і колишнім президентом США Джиммі Картером.

У 2015 році Чаді-Мень був номінований на Нобелівську премію миру.

Нагадаємо, що за даними дослідження CMeter компанії TNS, список найпопулярніших сайтів серед українських інтернет-користувачів в серпні очолили Google.com.ua, Vk.com і Youtube.com.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Голова НБУ розповів, коли бізнес зможе отримати дешеві кредити

30 травня 2017, 10:57

Останні новини за сьогодні: