Новини / Бізнес / «Наставниця» Лагуна покинула пост в НБУ
15 квітня 2015, 14:51
Розмір шрифта: А А А

«Наставниця» Лагуна покинула пост в НБУ

"Наставниця" Лагуна покинула пост в НБУ, Генеральний департамент банківського нагляду, Алла Шульга, Національний банк України, член правління
«Наставниця» Лагуна покинула пост в НБУ

Відповідно до рішення директора Генерального департаменту банківського нагляду Алли Шульги з 15 квітня 2015 залишити роботу в Національному банку України (НБУ), посада, яку вона займала, виведена зі складу Правління НБУ.

“Алла Шульга обіймала посаду директора Генерального департаменту банківського нагляду і була членом Правління Національного банку України з квітня 2014 року. У сферу її компетенції відносилося здійснення нагляду за діяльністю банків та філій іноземних банків в Україні, застосування до банків відповідно до законодавства України заходів впливу, а також забезпечення моніторингу за поверненням банками стабілізаційних кредитів, отриманих від Національного банку України “, – повідомили в прес-службі НБУ.

Відзначимо, Алла Шульга, яку називають наставницею Лагуна, має 26-річний стаж роботи в банківському секторі, раніше обіймала керівні посади в “VAB Банку”, “Укрсоцбанку”, “Кредитпромбанку” і “Банку Надра”.

За даними ЗМІ, Лагун “спрацювався” з Шульгою ще в “Укрсоцбанку”, коли Валерій Хорошковський тільки продав його Віктору Пінчуку.

Нагадаємо, раніше в НБУ повідомляли, що Правління НБУ повинно зменшиться до шести осіб, у тому числі глави НБУ. Призначати членів правління пропонують на 7 років, а максимальний термін перебування на посаді складе 14 років.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (33)

Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: