Новини / Бізнес / Скасування голограм не робить захист документів доступним
12 жовтня 2010, 18:13
Розмір шрифта: А А А

Скасування голограм не робить захист документів доступним

Скасування голограм не робить захист документів доступним, захист документів, Володимир Лановий, голограма, Михайло Бродський
Скасування голограм не робить захист документів доступним

Захист документів потрібно зробити доступним. Таку думку висловив президент Центру ринкових реформ, доктор економічних наук Володимир Лановий.

«Скасування голограм — це технічне питання … Я як економіст, можу сказати, що у всьому має бути якась розумна середина. Інша справа, ціна питання … Ціни не можуть бути високими, якщо б вони були помірними і доступними, то чому б не розширити спектр голограм як методу захисту документів … Потрібно зробити доступним цей захист, а не просто скасовувати … Потрібно розширювати цю сферу, знижуючи витрати і платежі», — вважає В. Лановий.

Як повідомлялося, голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський в листі до Президента запропонував скасувати голографічний захист документів в окремих сферах.

Нагадаємо, в Україні щорічно випускаються десятки мільйонів документів з голограмами. Загальна вартість захисних знаків, документів суворої звітності та подібних до них щорічно досягає майже 8 млрд. грн.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В уряді хочуть посилити вимоги до інтернет-магазинів

4 травня 2017, 17:25

Україна та Китай відновлюють Шовковий шлях

3 травня 2017, 09:49

Останні новини за сьогодні: