Новини / Бізнес / Україна не змогла зібрати до 20% урожаю яблук через погоду
29 жовтня 2014, 09:50
Розмір шрифта: А А А

Україна не змогла зібрати до 20% урожаю яблук через погоду

Україна не змогла зібрати до 20% урожаю яблук через погоду, похолодання, яблука, врожай, тривале зберігання
Україна не змогла зібрати до 20% урожаю яблук через погоду

Від різкого похолодання в Україні постраждали такі сорти яблук, як Джонаголд, Голден Делішес і Ренет Симиренка. Безперечний лідер за обсягами виробництва яблук і груш в Україні — Вінницька область не встигла прибрати до 20% врожаю. Оскільки закладати на тривале зберігання яблука, якість яких помітно знизилася через морози, немає сенсу, то подальше прибирання залишків врожаю залишається під питанням.
За інформацією вінницьких фермерів, на даний момент в садах області ще залишається близько 10-20% урожаю яблук, пише fruit-inform.com. Вести збирання врожаю садівники області планували ще мінімум два тижні, однак свої корективи в ці плани внесла небесна канцелярія. Так, на минулих вихідних у регіоні спостерігалося різке похолодання. В нічний час в регіоні часом стовпчики термометрів опускалися до позначки-11Со, що негативно позначилося на стані яблуневих садів, а також на якості плодів, які ще залишаються неприбраними.
Найбільш постраждали від різкого похолодання такі сорти яблук, як Джонаголд, Голден Делішес і Ренет Симиренка. Як зізнаються самі аграрії, доцільність поведінки подальших прибиральних робіт на даний момент під питанням. Закладати на тривале зберігання яблука, якість яких помітно знизилася через морози, немає сенсу. При цьому збути дану продукцію безпосередньо з поля також може бути вельми проблематично, оскільки термін реалізації яблук після заморозків помітно скоротився.
Необхідно додати, що, на думку вінницьких садівників, через надзвичайно різке похолодання в другій половині осені дерева випробували сильний шок, що може негативно позначитися на врожаї яблук наступного року.
Нагадаємо, що, за даними «АПК-Інформ: овочі і фрукти», Вінницька область є безперечним лідером за обсягами виробництва яблук і груш в Україні. Так, станом на 1 жовтня п.р. на частку цього регіону доводиться 41% валового збору даних фруктів в країні.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Україні під загрозою опинився урожай черешні

15 травня 2017, 17:58

Ціна на українську полуницю знизилася вдвічі

8 травня 2017, 13:20

Останні новини за сьогодні: