Новини / Бізнес / Українці ще не дозріли до платних пляжів
12 квітня 2012, 08:21
Розмір шрифта: А А А

Українці ще не дозріли до платних пляжів

Українці ще не дозріли до платних пляжів, море, пляж, Володимир Яцуба, прибережна зона
Українці ще не дозріли до платних пляжів

Влада Севастополя обіцяє забезпечити відкритий доступ відпочивальників до моря, але при цьому планується, що деякі пляжі стануть платними.

Про це заявив журналістам голова міськдержадміністрації Володимир Яцуба.

«Я наполягав і наполягатиму, що закон повинен виконуватися: доступ до моря повинен бути відкритий. Інша справа, що частина пляжів повинна стати платними — у співвідношенні 50 на 50 до безкоштовних. Це пов'язано зі значними витратами, які сьогодні необхідні для наведення порядку в прибережній і пляжній зоні», — зазначив він.

На думку В.Яцуби, «у Севастополя величезні можливості, ми можемо змагатися з Ялтою, Алуштою по довжині берегової лінії, а значить, і за туристичною привабливістю. Але щоб туристи до нас поїхали, в першу чергу потрібно зробити пляжну зону. У бюджеті немає таких коштів, які сьогодні необхідно вкласти в цей благоустрій. Навіть якщо б ми замість робіт по житлово-комунальному господарству, медицині, освіті всі фінанси сюди направили — не вистачило б. Значить, потрібно домовлятися з інвесторами, але домовлятися на паритетних засадах, отримуючи для міста користь, нові можливості, нові послуги».


Як зазначив Яцуба, «якщо на пляжі вас чекає комплекс послуг, починаючи від шезлонга і лежака і закінчуючи чистим рушником, як це відбувається на всіх європейських курортах, то плата за вхід — нормальне явище».

На думку голови МДА, «потрібен час для того, щоб до цього (до платних пляжів — ред) прийшло суспільство в цілому». Як вважає Яцуба, «коли більша частина населення зволіє платні пляжі безкоштовним, тому що там зручніше, ніж на домашньому рушнику, все нормалізується».

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Відпустка-2017: почім відпочинок в Україні та Європі

2 червня 2017, 09:25

В уряді хочуть посилити вимоги до інтернет-магазинів

4 травня 2017, 17:25

Україна та Китай відновлюють Шовковий шлях

3 травня 2017, 09:49

Останні новини за сьогодні: