Новини / Бізнес / Більше третини фінустанов не в змозі виявити фінансове шахрайство
29 червня 2016, 10:36
Розмір шрифта: А А А

Більше третини фінустанов не в змозі виявити фінансове шахрайство

Більше третини фінустанов не в змозі виявити фінансове шахрайство, Kaspersky Lab, дослідження, шахрайство, платіжні організації, електронна транзакція, кіберзагроза, захист бізнесу
Більше третини фінустанов не в змозі виявити фінансове шахрайство

Результати дослідження, проведеного Kaspersky Lab і B2B International, показали, що банки і платіжні організації не в змозі виявити онлайн фінансове шахрайство. Більше третини (38%) фінустанов визнають, що зараз стає все складніше відрізнити шахрайство від справжньої транзакції.

Електронні платежі стали настільки поширеними, що компаніям не вдається уникнути електронних транзакцій. Таким чином, захист від кіберзагроз став нагальною проблемою для сучасного бізнесу.

Зі зростанням кількості онлайн-транзакцій зростає і онлайн-шахрайство, а це означає, що банкам доведеться постаратися, щоб захистити свій бізнес і клієнтів від кіберзагроз.

Виходячи з результатів дослідження 41% компаній покладаються на внутрішню систему кібербезпеки, а 45% — сподіваються на методи, запропоновані ззовні, наприклад, їхніми банками. Як це не дивно, але 46% компаній тільки частково впровадили систему безпеки або не впровадили її взагалі. Серед фінансових організацій тільки 57% мають надійну систему протидії шахраям.

До того ж, дослідження показало, що близько 50% організацій, що працюють у сфері електронних платежів, використовують непрофесійні системи безпеки.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  В Україні з'явився новий вид шахрайства з доларами

  16 травня 2017, 19:54

  Українцям обіцяють компенсувати збитки від квартирних шахраїв

  15 травня 2017, 18:30

  В Україні діють шахрайські схеми з безкоштовними ліками — Розенко

  6 травня 2017, 08:18

  Останні новини за сьогодні: