Новини / Бізнес / Ольшанський: Не вірте казкам політиків про електронний уряд
29 квітня 2014, 11:09
Розмір шрифта: А А А

Ольшанський: Не вірте казкам політиків про електронний уряд

Ольшанський: Не вірте казкам політиків про електронний уряд, iForum, Олександр Ольшанський, електронний уряд
Ольшанський: Не вірте казкам політиків про електронний уряд

В цьому році iForum почався з політичної доповіді. Ідейний натхненник конференції Олександр Ольшанський говорив про українську революцію, право на носіння зброї, а також про те, чому не варто найближчим часом чекати ефективних рішень по e-government.

За словами Олександра, будь-який винахід люди використовують в трьох якостях: для сексу, біржі або війни. Зараз, на його думку, настала третя фаза. Як використовувати інтернет для війни — показали протестні рухи в Україні, в якому IT-фахівці взяли активну участь, а інтернет був засобом комунікації і координації. Але ідеалізувати інтернет не варто.

Зараз всі кандидати в президенти говорять про новій економіці та електронному уряді, але не треба їм вірити, вважає Ольшанський. По-перше, нова економіка неможлива з ПДВ. Нова економіка — це торгівля нематеріальними активами, а при створенні нематеріального активу йдеться про 100% додану вартість, і в такому випадку ПДВ перетворюється в податок з обороту. «Будь-яка компанія, яка створює багато додаткової вартості, втече з України в країну, де такого податку немає», — говорить він.

По-друге, зараз система управління в Україні невпорядкована, і якщо її автоматизувати, вийде «автоматизований хаос». На відміну від друкованих, електронні документи можна змінювати заднім числом. Електронними даними можна маніпулювати будь-яким способом на будь-якому рівні — від уряду до останнього клерка. «Закликаю всіх більш ніж скептично ставитися до програм інтернетизації всього того хаосу, який зараз існує в Україні», — заявив Ольшанський зі сцени.

Крім того, Олександр багато говорив про право українців на носіння зброї, якого поки що немає в Конституції, і який навряд чи з‘явиться там найближчим часом. Повний запис його виступу можна подивитися нижче (сам виступ починається з п’ятої хвилини запису).

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

  • Любовь Чернова гБелая Церковь (анонімно) 29 квітня 2014, 12:07 ссылка
    мое мнение положительное я очень соглашаюсь желаю обратиться лично с вопросом прошу о такой возможности на мою почту
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: