Новини / Бізнес / На наступний рік не заплановані транші республіканської позики
26 грудня 2012, 18:00
Розмір шрифта: А А А

На наступний рік не заплановані транші республіканської позики

На наступний рік не заплановані транші республіканської позики, позика, бюджет, Крим, Микола Скорик, транш
На наступний рік не заплановані транші республіканської позики

Граничний розмір боргу кримського бюджету на 2013 рік затверджено в розмірі 133 млн. грн. Про це йдеться в постанові «Про бюджет АРК на 2013 рік», прийнятій сьогодні на сесії Верховної Ради Криму.

Під час доповіді на сесії міністр фінансів Криму Микола Скорик повідомив, що кошти першого траншу республіканського позики ще не витрачені. При цьому неосвоєні 55 млн. грн. будуть включені в бюджет Криму на наступний рік. «Ми в розрахунку не враховуємо 267 млн. грн., Що планувалися при первісному прийнятті бюджету на 2012 рік в якості республіканського позики, який ми не реалізовували. І 55 млн. грн. перехідного залишку коштів республіканського позики, освоєння яких буде продовжено в 2013 році», — зазначив міністр.

Нагадаємо, для фінансування створення сміттєпереробного заводу підприємством «Чисте місто» в Криму планувалося випустити облігації республіканської позики на 400 млн. грн. Облігації першого траншу на 133 млн. грн. були випущені в червні 2011 року, решта транші по 133 млн. грн. і 134 млн. грн. планувалося здійснити до кінця року. Однак кошти, отримані від випуску першої позики, не були освоєні. Кошти, отримані від позики, були розміщені на депозиті, а випуск облігацій другого і третього траншу перенесений на 2012 рік. Станом на 15 серпня «Чисте місто» освоїв 68 млн. грн. республіканського позики.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Україні створять раду міжнародних експертів для боротьби з корупцією

1 червня 2017, 20:38

Поїхати в ЄС недорого: як економити на квитках, їжі та ночівлі

25 травня 2017, 13:38

Останні новини за сьогодні: