Новини / Бізнес / Світ нагодують невеликі фермерські господарства
10 лютого 2017, 09:29
Розмір шрифта: А А А

Світ нагодують невеликі фермерські господарства

Світ нагодують невеликі фермерські господарства, сільськогосподарські культури, фермерські господарства
Світ нагодують невеликі фермерські господарства

Збільшення врожайності сільськогосподарських культур, необхідне для того, щоб нагодувати зростаюче населення світу, буде в основному мати місце в сільських регіонах і значною мірою залежить від невеликих сімейних фермерських господарств.

Таку думку висловив генеральний директор ФАО Жозе Граціану да Сілва.

При цьому великий вплив на ефективність, стійкість і інклюзивність сімейних фермерських господарств, вважає він, нададуть інформаційні та комунікаційні технології.

«Мільйони дрібних сімейних ферм потребують технічної та фінансової допомоги, щоб бути більш стійкими і адаптуватися до наслідків зміни клімату. Вони повинні залишитися на своїй землі, виробляти власні продукти харчування, а також отримати доступ до ринків», — сказав він.

Від зазначив, що ФАО вивчає можливість використання технологій, що дозволяють невеликим фермерським господарствам робити прогнози по мікроклімату, і взаємодіє з Всесвітньою метеорологічною організацією (ВМО) з метою пошуку додаткових способів поліпшення прогнозів погоди для фермерів. Ці зусилля будуть спрямовані, зокрема, на 70 країн, які не мають національних метеорологічних служб.

Також організація співпрацює з Google, щоб зробити супутникові дані з високою роздільною здатністю повсякденним інструментом моніторингу та управління природними ресурсами, сприяння сталому розвитку сільського господарства.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Українським тваринникам доведеться декларувати доходи від продажу

3 травня 2017, 15:13

Останні новини за сьогодні: