Новини / Бізнес / Viber відкрив нову можливість для українського бізнесу
24 листопада 2016, 07:51
Розмір шрифта: А А А

Viber відкрив нову можливість для українського бізнесу

Viber відкрив нову можливість для українського бізнесу, Viber, паблік-акаунти, українські компанії
Viber відкрив нову можливість для українського бізнесу

У свою чергу «ПриватБанк» представив українському бізнесу ряд простих інноваційних інструментів, які дозволять підприємцям легко налаштовувати комунікації зі споживачами через Viber і ефективно використовувати можливості популярного месенджера.

Месенджер Viber відкрив можливість для українських компаній спілкуватися з клієнтами через паблік-акаунти. Про це повідомила прес-служба «ПриватБанку», який став першим банком в Україні та одним з перших у світі, який з допомогою ботів в Viber реалізував підтримку клієнтів і платіжні послуги. «Завдяки Viber люди по всьому світу отримали безпечний і зручний спосіб спілкування з родиною, друзями та колегами.

Сьогодні ми також надаємо їм можливість взаємодіяти з бізнесом, – цитуються в повідомленні слова операційного директора Viber Ідо Йунхельсона. – Перший набір інструментів дозволить компаніям охопити аудиторію Viber, використовуючи інтерфейс програми для обміну повідомленнями, який може бути оптимізовано під потреби кожної конкретної організації». У свою чергу «ПриватБанк» представив українському бізнесу ряд простих інноваційних інструментів, які дозволять підприємцям легко налаштовувати комунікації з споживачами через Viber і ефективно використовувати можливості популярного месенджера.

«Сьогодні ми пропонуємо брендам простий і доступний інструмент, єдину технологічну платформу Processe Engine Corezoid.com, яка дозволяє зручно і швидко в будь-якій точці світу збирати чат-боти для бізнесу і легко налаштовувати їх на нові завдання, – цитуються в повідомленні слова маркетинг-директора «Приватбанку» Сергія Даниленка.

«ПриватБанк» став першим українським банком і одним з перших банків у світі, який створив для клієнтів платіжний сервіс з використанням можливостей комерційних паблік-чатів Viber. Тепер користувачі месенджера зможуть прямо в Viber поповнювати рахунки мобільних телефонів за допомогою бота Приват24, без необхідності запускати додатки і вводити номера картки.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: