Новини / Бізнес / Закон про банкрутство швидше живий, ніж мертвий
6 лютого 2013, 17:54
Розмір шрифта: А А А

Закон про банкрутство швидше живий, ніж мертвий

Закон про банкрутство швидше живий, ніж мертвий, банкрутство, підприємство, аукціон, кредитор, реєстр
Закон про банкрутство швидше живий, ніж мертвий

Як повідомив спеціальний кореспондент Судово-юридичної газети, 6 лютого відбувся круглий стіл «Процедура банкрутства українських підприємств: перезавантаження». Необхідність його проведення була викликана наявністю багатьох невирішених нюансів, які на переконання фахівців, дискредитують Закон в цілому.

Наприклад, не ясна процедура реалізації майна боржника шляхом проведення аукціону, оскільки в законі про банкрутство до особі, яка проводить аукціон висуваються вимоги про наявність ліцензії. У той же час, в законі про ліцензування, діяльність з проведення торгів не внесена в список видів діяльності, які ліцензуванню підлягають. Для вирішення цієї проблеми на розгляд до Верховної Ради подано проект Закону № 0883 від 12.12.2012 «Про внесення змін до деяких законів України з питань банкрутства». Поки ж правовідносини у сфері діяльності по реалізації майна боржника залишаються неврегульованими.

Також, неоднозначно сприйнята норма Закону про можливості кредиторів виступати зі своїми вимогами не протягом усієї процедури банкрутства. Таке положення робить неможливим затвердження плану санації, що значно збільшує терміни її проведення.

Не задоволені нововведеннями і арбітражні керуючі. На їхню думку, Реєстр, з якого вони будуть обиратися автоматичною системою, складений непрозоро і багато хто з них не отримали належної класифікації.

Однак по завершенню круглого столу і юристи, і судді, і, навіть, арбітражні керуючі визнали, що Закон став суттєвим кроком України на шляху до здійснення запланованих реформ.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: