Новини / Бізнес / Англійці обклали Ахметова
8 квітня 2012, 15:25
Розмір шрифта: А А А

Англійці обклали Ахметова

Англійці обклали Ахметова, Великобританія, податок, Рінат Ахметов, багатство, Джордж Осборн
Англійці обклали Ахметова

Згідно з новим законом, який вже вступив в дію у Великобританії та званої «ексклюзивний адреса в світі», тепер супер-багаті будуть платити £ 85 млн. за квартиру.

За такою ціною власники квартир в One Hyde Park (Гайд-парк), блоку Knightsbridge (престижний район у східній частині Лондона) мають доступ не тільки до елегантним квартирах, а й до «21-меторовому з нержавіючої сталі озоновому басейну», «повністю обладнаним залом для сучасної гімназії»і«віртуальної ігровій кімнаті для гри в гольф». Про це повідомляє видання The Guardian.

Багаті і знамениті, які купили одну з цих квартир, стикаються з деякою неприємною для них несподіванкою. Днями британські консерватори завдали агресивний удар по супер-багатіях та їх родичам.

Починаючи з четверга, гербовий збір сплачується за іншими розцінками. Якщо житло продано більш ніж за 2 млн фунтів, збір зросте з 5% до 7% — від £ 100,000 до £ 140 000, — заявив Джордж Осборн у своєму виступі з приводу наповнення бюджету. Потім він розповів, як Міністерство фінансів не буде більше терпіти над-багатих покупців, які регулярно уникають податків, роблячи свою покупку нерухомості через закордонні компанії, а не на своє ім‘я.

«Якщо ви купуєте нерухомість у Великобританії, яку використовуєте для побутових цілей, то ми очікуємо, що гербовий збір буде оплачуватися», — сказав він. «Я, не вагаючись, буду рухатися швидко і без попереднього повідомлення, якщо будуть спроби обійти ці нові правила».

Осборн додав:

«Основним джерелом зловживань, у тому числі тих, які викликають гнів багатьох наших громадян — це, як деякі люди уникають податків, які решта населення справно платить. Це стосується і покупки дорогою житлової нерухомості. Це попередження громадськості і ці зловживання повинні бути припинені».

Недавній аналіз власників квартир в One Hyde Park показує, що 50 з 56 належать офшорним компаніям. Половина з них знаходяться в потайний Британських Віргінських островах, шість розміщені на острові Мен і чотири в Гернсі.

Першим таким власником і порушником закону видання називає українського олігарха Рината Ахметова. Він прикривається «м’яко кажучи, корпорацією такий як«Water Prop Holdings», зареєстрованої на Британських Віргінських островах, яка купила дві одні з найдорожчих квартири, за £ 86.2 і £ 50.24 мільйонів.

Тепер Ринату навряд чи вдасться піти від податків, хоча б у Великобританії.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (2)

  • only for 5 dollars (анонімно) 13 вересня 2013, 01:16 ссылка
    ijh61Q Very neat post.Really thank you! Really Cool.
  • look at this (анонімно) 16 січня 2014, 16:44 ссылка
    GwMING I am so grateful for your post.Thanks Again.
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: