Новини / Бізнес / Обвал світових цін на нафту спровокував рекордне падіння цін на дизпаливо в Україні
2 березня, 21:18
Розмір шрифта: А А А

Обвал світових цін на нафту спровокував рекордне падіння цін на дизпаливо в Україні

Обвал світових цін на нафту спровокував рекордне падіння цін на дизпаливо в Україні, дизельне паливо, ціна на нафту, азіатські торги
Обвал світових цін на нафту спровокував рекордне падіння цін на дизпаливо в Україні

Середня ціна дизельного палива в дрібнооптовому сегменті вперше з вересня 2017 роки опустилася нижче 19 грн / л. Про це свідчать дані щоденного цінового моніторингу «Консалтингової групи А-95».

Причиною став обвал світових цін на нафту і, відповідно, котирувань палива через спалах коронавируса. За останній тиждень котирування дизпалива в Середземномор'ї, за словами трейдерів, опустилися майже на $ 70 / тонна.

Ціни на дизпаливо в портах знову стали нижче, ніж на традиційних північних базисах в Коростені та Новограді-Волинському. Компанія Orange Oil c «Південного» пропонувала ДТ по 18,30 грн / л, «Трейд Коммодити» з Миколаєва, за словами трейдерів, відвантажувала по 17,90 грн / л, а «Укртатнафта» з резервуарів Одеського порту озвучувала ціну 18,70 грн / л.

Мінімальна ж озвучується трейдерами ціна білоруського дизпалива з нафтобаз в Коростені (Житомирська обл.); 2 березня становила 18,45 грн / л. З Новограда-Волинського автопартіі російського ДТ компанія «Анвітрейд» пропонувала за 18,55 грн / л, зі Смиги (Рівненська область) — по 18,60 грн / л. 2 березня «Анвітрейд» відновила пропозицію з терміналу в Дубриничах (Закарпатська область) по 19,00 грн / л.

За словами трейдерів, ціна трубопровідного дизпалива до кінця поточного тижня буде розраховуватися по лютневими котируваннями.

Нагадаємо, 27 лютого 2020 року світові ціни на нафту знизилися в ході азіатських торгів, оскільки побоювання з приводу швидкого поширення коронавируса виявилися більш значущими, ніж зростання запасів сировини в США.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Росія припинила постачати дизпаливо в Україну

11 березня 2017, 16:49

Ініціативи Мінфіну позначаться на ціні палива

26 листопада 2016, 17:52

В Україні створили дизельний двигун нового покоління

24 жовтня 2016, 17:24

Останні новини за сьогодні: