Новини / Бізнес / Deutsche Bank оголосив про реорганізацію бізнесу
28 квітня 2015, 08:20
Розмір шрифта: А А А

Deutsche Bank оголосив про реорганізацію бізнесу

Deutsche Bank оголосив про реорганізацію бізнесу, Deutsche Bank AG, реорганізація бізнесу, рентабельність
Deutsche Bank оголосив про реорганізацію бізнесу

Deutsche Bank AG, найбільший банк Німеччини, оголосив у понеділок нову стратегію на період до 2020 року, відповідно до якої має намір спростити свою структуру, зміцнити контроль, а також зробити операції більш ефективними і гнучкими.

Як говориться в повідомленні банку, нова стратегія передбачає скорочення щорічних витрат на 3,5 млрд євро, відділення споживчого підрозділу – Postbank, а також реорганізацію інвестпідрозділу.

Банк планує сфокусуватися на ключових ринках, проте розраховує залишитися “провідним міжнародним банком в Німеччині”.

Deutsche Bank розмістить акції Postbank в рамках IPO і розраховує повністю відокремити цей підрозділ до кінця 2016 року.

Інвестпідрозділ банку скоротить операції, що приносять низький дохід, і сфокусується на найдохідніших сферах, а також клієнтських рішеннях. Банк має намір замістити власним капіталом позиковий капітал інвестпідрозділу на суму близько 200 млрд євро.

Deutsche Bank планує досягти показника рентабельності капіталу не менше 10% у середньостроковій перспективі.

Банк скоротить кількість ринків, на яких він працює, на 10-15% до 2020 року і буде активно інвестувати в найбільш значущі ринки, наголошується в повідомленні.

Крім цього, банк має намір вкласти близько 1 млрд євро у впровадження цифрових технологій.

“Ми підтверджуємо нашу прихильність збереженню позиції провідного міжнародного банку в Німеччині. Для досягнення цієї мети банк повинен залишатися орієнтованим на клієнта, проте більше фокусуватися на взаємно привабливих відносинах з клієнтами, залишатися глобальним, але більш сфокусованим географічно, універсальним, але не намагатися догодити кожному”, – йдеться в повідомленні Deutsche Bank.

У неділю банк опублікував звітність за перший квартал 2015 року.

Чистий прибуток Deutsche Bank в січні-березні впала майже на 50%, оскільки зростання виручки був компенсований витратами на виплату рекордного штрафу.

Так, чистий прибуток банку зменшився до 559 млн євро в порівнянні з 1,1 млрд євро за той же період 2014 року, виручка підскочила на 24%, до 10,4 млрд євро.

Консенсус-прогноз аналітиків, опитаних газетою The Wall Street Journal, оцінював квартальний прибуток банку на рівні 770 млн євро, виторг – 8,9 млрд євро.

Рентабельність акціонерного капіталу Deutsche Bank в минулому кварталі скоротилася до 3% з 8%.

 

Виручка інвестпідрозділу підскочила на 15% – до 4,65 млрд євро, на частку цього бізнесу припало близько 45% виручки банку.

Виручка у сфері управління станами збільшилася на 29% – до 1,4 млрд євро, зокрема, завдяки зміцненню долара США. Роздрібний підрозділ зафіксував виручку на рівні 2,5 млрд євро, що практично відповідає рівню того ж періоду роком раніше, виручка Postbank склала 935 млн євро.

Минулого тижня Deutsche Bank повідомив, що виплатить штраф у розмірі близько $2,5 млрд і звільнить сімох співробітників, щоб врегулювати претензії регуляторів Великої Британії та США в рамках справи про маніпулювання Лондонській міжбанківською ставкою пропозиції (LIBOR).

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Кожен п'ятий у світі мобільний телефон — кнопковий

27 лютого 2017, 10:36

Deutsche Bank: як скоро суспільство відмовиться від готівки

5 грудня 2016, 09:00

Великий європейський банк відкрив цифрову фабрику

30 вересня 2016, 19:27

Deutsche Bank більше не входить в трійку кращих інвестбанків світу

4 квітня 2016, 17:35

Останні новини за сьогодні: