Новини / Бізнес / Запорожсталь запустила унікальну систему очищення промислових викидів
29 вересня 2007, 08:19
Розмір шрифта: А А А

Запорожсталь запустила унікальну систему очищення промислових викидів

Запорожсталь запустила унікальну систему очищення промислових викидів, Запорожсталь, модернізація виробництва, СНД, очищення викидів
Запорожсталь запустила унікальну систему очищення промислових викидів

В рамках комплексної програми модернізації виробництва на агломераційній фабриці комбінату «Запорожсталь» введена в експлуатацію аспіраційна система із застосуванням електрофільтрів. Фахівці підприємства заздалегідь вивчили світовий досвід по очищенню викидів, провели тендери і визначили компанію, яка представила найбільш сучасний високоефективний електричний фільтр, подібного якому немає на виробництвах країн СНД, повідомляє Укрінформ.

На урочистому відкритті установки технічний директор комбінату Олександр Путноки відзначив, що конструкція апарату забезпечує дотримання міжнародних і вітчизняних норм очищення. За його словами, вона включає ряд систем, які не мають аналогів в світі, її якості і технічні можливості перевершують ті, що існують. Аспіраційнаустановка на чверть понизить викиди комбінату.

Керівник підприємства повідомив, що будівельно-монтажні роботи коштували більше 110 млн гривень, будівництво установки аспірації виконали генеральні підрядчики комбінату «СМУ Запорожсталь-1" і»Консорціум «Енергомашинженерінг». «Для нас це велика перемога, ця подія дійсно національного масштабу. Надалі ми плануємо відчутно заохочувати впровадження нових екологічних технологій. У податковому кодексі, який, сподіваюся, буде прийнятий, передбачено зменшення на 20 відсотків платежів для підприємств, які упроваджують екологічні системи», — відзначив перший заступник міністра охорони навколишнього природного середовища Святослав Куруленко.

Конструктивний діалог між владою і «Запорожсталью» відзначив і голова Запорізької облдержадміністрації Євгеній Червоненко. За його словами, неможливо переозброїти виробництво за один день, але рухатися, не на словах, а на ділі потрібно. Виділені підприємством 110 млн на поліпшення екології — це величезний крок вперед. «Це подія удвічі приємна, адже саме завдяки злагодженим діям влади і комбінату ми сьогодні можемо упровадити новий фільтр», — підкреслив голова облради Олександр Нефедов.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Україні модернізують молочну галузь — Мінагро

3 червня 2017, 15:55

Українці відвертаються від «ЗАЗ»

4 березня 2017, 16:28

В Україні почнеться розпродаж вокзалів

26 січня 2017, 18:13

Останні новини за сьогодні: