Новини / Бізнес / Одеський НПЗ запрацює в середині вересня
29 серпня 2013, 12:20
Розмір шрифта: А А А

Одеський НПЗ запрацює в середині вересня

Одеський НПЗ запрацює в середині вересня, Одеський нафтопереробний завод, ВЕТЕК, Лукойл
Одеський НПЗ запрацює в середині вересня

Скоро знову почне працювати одеський нафтопереробний завод, викуплений групою «ВЕТЕК» у російського «Лукойла». Перший танкер з нафтою для заводу зайде в нафтогавань Одеського порту в період 14-16 вересня.

Про це в ході засідання колегії обладміністрації заявив директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Олег Муратов .

14-16 вересня перший танкер з нафтою зайде на колишній «Лукойл» і почнеться його переробка. Є сьогодні річний контракт на середньомісячну поставку 180-200 тисяч тонн нафти. Доставляти нафту з Новоросійська морським шляхом — не найвигідніше справу для підприємства, тому ми як адміністрація будемо клопотати про те, щоб задіяти для постачання нафти на підприємство трубопровідний транспорт, — сказав директор Департаменту .
З урахуванням того, що очікуваний підсумковий дефіцит поставок бензину в серпні складе близько 100 тис. тонн, пуск одеського НПЗ доведеться як не можна до речі. Оскільки, аварія і наступна зупинка на ремонт Мозирського НПЗ ( Білорусь ) викликала переорієнтацію українського ринку бензину на альтернативних постачальників. Це в свою чергу має викликати подорожчання бензину в роздрібній мережі до 20-30 коп. за літр у зв‘язку з витратами на логістику. Початок переробки нафти на Одеському НПЗ має внести свій внесок у мінімізацію цього подорожчання .

Одеський нафтопереробний завод запустили в 1937 році. У 1999 р. його придбала російська компанія «ЛУКОЙЛ», яка вклала у реконструкцію заводу понад 200 мільйонів доларів. У 2000 р. завод відрізнявся найнижчою глибиною переробки нафти серед інших НПЗ України. В даний час глибина переробки складає близько 75 %. Також нафтопереробний завод називають одним з винуватців регулярно з’являються неприємних запахів в Одесі.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

  • suba me (анонімно) 20 грудня 2018, 19:06 ссылка
    ZLfwmP There is noticeably a lot to realize about this. I feel you made certain good points in features also.
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Дніпрометиз перестає бути російським

16 грудня 2014, 10:13

Російський ЛУКОЙЛ продає мережу АЗС в Україні австрійцям — за $300 млн

19 вересня 2014, 17:19

Російський нафтовий гігант вирішив продати свою українську дочку

31 липня 2014, 11:48

Останні новини за сьогодні: