Новини / Бізнес / Мін'юст схвалив рішення НБУ обмежити готівкові розрахунки
25 липня 2013, 15:29
Розмір шрифта: А А А

Мін'юст схвалив рішення НБУ обмежити готівкові розрахунки

Мін'юст схвалив рішення НБУ обмежити готівкові розрахунки, Міністерство юстиції, обмеження готівкових розрахунків, Національний банк України, підприємці, договір купівлі-продажу, депозит
Мін'юст схвалив рішення НБУ обмежити готівкові розрахунки

Міністерство юстиції зареєструвало постанову Національного банку України про обмеження готівкових розрахунків. Про це регулятор повідомив банкам у листі № 11-113/2541 від 22 липня.
 У листі Нацбанк повідомляє про реєстрацію в Мінюсті постанови від 6 червня 2013 № 210 «Про встановлення граничної суми розрахунків готівкою», докладає текст даної постанови і нагадує, що вона набирає чинності з 1 вересня поточного року.

Даною постановою Нацбанк, зокрема, обмежив розрахунки для підприємств (підприємців) протягом дня до 10 тис. грн, а також для фізичних осіб при розрахунках з підприємствами (підприємцями) і між собою за договорами купівлі-продажу, що підлягає нотаріальному посвідченню, до 150 тис. грн. Для проведення розрахунків фізичними особами понад встановленого обмеження постанова передбачає використання таких інструментів, як перерахування коштів між поточними рахунками, внесення та перерахування коштів на поточні рахунки, використання депозиту нотаріуса.

Як повідомлялося, правління Національного банку України затвердило постанову про обмеження готівкових розрахунків між фізичними особами до 150 тис. грн з 1 вересня 2013 року. Національний банк України оприлюднив проект постанови для громадського обговорення 4 березня. Верховна Рада ухвалила закон, яким надала право НБУ вводити обмеження на розрахунки готівкою, восени 2012 року.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: