Новини / Бізнес / Як українцям оформити субсидію в квартирі, купленої в кредит: подробиці
27 січня 2017, 09:10
Розмір шрифта: А А А

Як українцям оформити субсидію в квартирі, купленої в кредит: подробиці

Як українцям оформити субсидію в квартирі, купленої в кредит: подробиці, споживачі, договір оренди, субсидія, кредит
Як українцям оформити субсидію в квартирі, купленої в кредит: подробиці

В Україні споживачам необхідно оформити договір оренди з банком для оформлення субсидії на оплату комунальних послуг в квартирі, купленої в кредит. Стало відомо, що якщо споживачі не прописані в приміщенні, для оформлення субсидії необхідно підписати договір оренди з банком, який і є власником житла.

У такому договорі необхідно вказати всіх, хто проживає в квартирі. Також споживачам необхідно заповнити заяву та декларацію про доходи і витрати. На підставі отриманих документів співробітники органу соціального захисту розрахують розмір компенсації.

Така схема є вигідною і для споживача і для банку. Фінансова установа не втрачає право власності на квартиру до повного погашення кредиту, а споживачі можуть знизити витрати на оплату комунальних послуг.

Варто нагадати, що виходячи із середньомісячного сукупного доходу сім'ї нараховується субсидія на оплату житлово-комунальних послуг. У 2017 році більшість українських сімей можуть оформити субсидію, але в разі, якщо витрати на оплату комунальних послуг перевищують 15% щомісячного загального доходу. При цьому не всі доходи, які отримують українці, враховуються при оформленні знижки на оплату комунальних послуг.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: