Новини / Бізнес / Новий амбіційний проект Ілона Маска — він хоче поєднати мозок з комп’ютером
28 березня 2017, 10:44
Розмір шрифта: А А А

Новий амбіційний проект Ілона Маска — він хоче поєднати мозок з комп’ютером

Новий амбіційний проект Ілона Маска - він хоче поєднати мозок з комп’ютером, нейрони, інженери, Ілон Маск, електрод, мозок
Новий амбіційний проект Ілона Маска — він хоче поєднати мозок з комп’ютером

Інженери і нейробіологи повинні знайти безпечний спосіб впровадження електродів у мозок і розшифровки діяльності мільйонів нейронів.
Тераформування (зміна кліматичних умов планети), колонізація Марса, космічний порт для міжгалактичних рейсів, інтернет в космосі…Ні, це не теми науково-фантастичних фільмів. Це реальні проекти американського інженера Ілона Маска, які він збирається впровадити в найближчому майбутньому. Тепер до цього списку можна додати створення інтерфейсу для підключення мозку до комп‘ютера. Про запуск нового проекту Маска під назвою Neuralink Corp. повідомив The Wall Street Journal, передає AIN.UA.

Як пише видання, компанія Neuralink зареєстрована в Каліфорнії (США) в категорії «медичні дослідження» в липні 2016 року. Вона фінансується за рахунок Маска, а також капіталу, позиченого під його активи в інших компаніях.

У штат Neuralink вже увійшли кілька провідних учених-нейробіологів та інженерів. Вони будуть займатися розробкою комп’ютерів-імплантантів, які спочатку повинні лікувати складні захворювання мозку (депресія, епілепсія), а в перспективі — допомогти людству в боротьбі з штучним інтелектом. На думку Маска, незабаром штучний інтелект за рівнем розвитку значно обжене людський мозок, тому розроблюваний їм інтерфейс допоможе мозку функціонувати ефективніше. Сам Макс називає цю технологію «нейромережею» або «нейрозв'язком».

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
    Ви не авторизувались.
    Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
    ваш коментар:

    Читайте також:

    Останні новини за сьогодні: