Новини / Бізнес / У найближчих 5 років Opera планує залишитися незалежною
23 травня 2009, 08:30
Розмір шрифта: А А А

У найближчих 5 років Opera планує залишитися незалежною

У найближчих 5 років Opera планує залишитися незалежною, Opera ASA, Іт-ринок, браузер
У найближчих 5 років Opera планує залишитися незалежною

Не дивлячись на загальну консолідацію ІТ-ринку на тлі кризи, норвезька компанія Opera ASA, що випускає однойменний браузер, має намір в осяжному майбутньому залишатися незалежною від основних гравців технологічного і мережевого секторів. Відповідна заява в рамках Reuters Global Technology зробив розділ компанії Йон Фон Тетцнер.

«Зараз ми сильніші, ніж коли-небудь. Частково наша сила полягає в тому, що ми незалежні, при цьому ми працюємо зі всіма учасниками ринку», — сказав він.

Фон Тетцнер говорить, що він сподівається на незалежність Opera в найближчих 5 років. «Якщо нас купить хто-небудь, то це значною мірою підірве позиції браузера», — говорить він. Раніше багато аналітиків висловлювали припущення, згідно якому позиція норвезької компанії в мобільній сфері зміцнюватиметься, а на тлі популярності мобільного інтернету Opera, що росте, стає все більш бажаною метою для компаній ніби Apple або Google, відзначає CyberSecurity.

На сьогоднішній день, Фон Тетцнер є найбільшим контролюючим акціонером компанії, йому належить 14,2% акцій. «Чи маю я можливість блокувати ті або інші рішення, які мені не подобаються? Технічно, у мене є така можливість, але з одного боку я також відповідаю і перед іншими інвесторами, а з іншого боку у мене буде багато супротивників, якщо я намагатимуся заблокувати можливе поглинання», — сказав він.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Samsung запустив браузер, який підвищує якість відео

9 березня 2017, 08:51

З Google Chrome повністю приберуть додатки

23 серпня 2016, 09:41

Творець Opera представив новий браузер

8 квітня 2016, 12:14

Останні новини за сьогодні: