Новини / Бізнес / У Росії визначили максимальну вартість будівництва Керченського мосту
1 вересня 2014, 18:03
Розмір шрифта: А А А

У Росії визначили максимальну вартість будівництва Керченського мосту

У Росії визначили максимальну вартість будівництва Керченського мосту, Керченська протока, міст, вартість робіт, фінансування
У Росії визначили максимальну вартість будівництва Керченського мосту

Будівництво транспортного переходу через Керченську протоку буде здійснювати єдиний виконавець, який повинен буде внести 30% банківську гарантію. Максимальна вартість проекту, включаючи проектно-вишукувальні роботи, складе 228,3 млрд рублів.

Це випливає з проекту постанови російського уряду «Про здійснення бюджетних інвестицій у проектування і будівництво мостового переходу через Керченську протоку», розміщеного на сайті regulation.gov.ru, передає агентство ИТАР-ТАСС.

«Встановити додатковою умовою виконання контракту, зазначеного в пункті 3 цього постанови, умова подання єдиним виконавцем контракту, визначаються урядом Російської Федерації в установленому законодавством порядку, забезпечення не перевищення граничної вартості контракту у вигляді банківської гарантії або іншого забезпечення, передбаченого чинним законодавством, у розмірі 30 відсотків від граничної вартості контракту у відповідності з частиною 1 статті 111 Федерального закону «Про контрактну систему у сфері закупівель товарів, робіт, послуг для забезпечення державних і муніципальних потреб», — йдеться в проекті наказу.

Максимальна вартість проекту, включаючи проектно-вишукувальні роботи, складе 228,3 млрд рублів, з яких 227,8 млрд рублів буде виділено з ФЦП «Соціально-економічний розвиток Республіки Крим та міста федерального значення Севастополя до 2020 року».

У 2014 році фінансування проекту в 500 млн рублів планується здійснити за рахунок бюджетних асигнувань, передбачених міністерству фінансів Росії по підрозділу «Загальноекономічні питання».

Раніше в ФЦП планувалося витратити на будівництво мостового переходу через Керченську протоку 246,9 млрд рублів.

За реалізацію проекту відповідає Росавтодор. Міст планується побудувати до 2018 року. Загальна довжина транспортного переходу — 19 км

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: