Новини / Бізнес / Оптові ціни на цукор в Україні за останній тиждень зросли на 29% через девальвацію гривні — експерт
28 лютого 2015, 09:27
Розмір шрифта: А А А

Оптові ціни на цукор в Україні за останній тиждень зросли на 29% через девальвацію гривні — експерт

Оптові ціни на цукор в Україні за останній тиждень зросли на 29% через девальвацію гривні - експерт, цукор, оптова ціна, ДП Держзовнішінформ, девальвація
Оптові ціни на цукор в Україні за останній тиждень зросли на 29% через девальвацію гривні — експерт

ДП “Держзовнішінформ” відзначає зростання оптових цін на цукор в Україні на 29% – до 12,5 тис. грн/тонна за останній тиждень.

“Оптові ціни на цукор в Україні станом на 25 лютого 2015 зросли до 12500 грн/тонна. Вартість товару за тиждень збільшилася в середньому на 29%, порівняно з 18 лютого, коли ціна становила 9700 грн/тонна”, – цитується в повідомленні прес-служби експерт відділу агропромислового комплексу ДП “Держзовнішінформ” Євген Томашевський.

На його думку, головною причиною подорожчання солодкого продукту є падіння курсу гривні по відношенню до іноземних валют, що призвело до зростання цін на ресурси та матеріали, необхідні для весняно-польових робіт.

Як повідомлялося з посиланням на оцінку Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Україна в 2013/2014 МР (МР, вересень-серпень) експортувала 9 тис. тонн цукру, відомчий прогноз експорту на поточний МР – 20 тис. тонн. За підсумками січня Україна експортувала 13,9 тис. тонн цукру. За оцінками асоціації “Укрцукор”, виробництво цукру в поточному маркетинговому році склало майже 2,1 млн тонн.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

З України масово вивозять цукор за кордон

29 травня 2017, 14:31

Депозити втрачають сенс: у що вкладаються українці

23 травня 2017, 17:55

Останні новини за сьогодні: