Новини / Бізнес / В Україні відчувається нестача води — Семерак
28 березня 2017, 10:03
Розмір шрифта: А А А

В Україні відчувається нестача води — Семерак

В Україні відчувається нестача води — Семерак, Україна, водойма, вода, забруднення навколишнього середовища, Остап Семерак
В Україні відчувається нестача води — Семерак

В Україні немає жодної водойми з дійсно якісною водою, при цьому жодне підприємство не було покарано за забруднення довкілля

Зараз Україна починає страждати від нестачі води через руйнівну діяльність підприємств. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

«В Україні немає жодного озера, ріки, де якість води була першого класу», — заявив Семарак.

Міністр додав, що протягом кількох років рівень наповнення річок в країні залишається на позначці 20% від необхідного стандарту.

При цьому жодне підприємство не було покаране за халатне ставлення до природних ресурсів. Міністр вважає, що виною цьому є той факт, що за недбале ставлення до природних ресурсів передбачена лише адміністративна, а не кримінальна відповідальність.

Він додав, що Мінекології спільно з Генпрокуратурою розробили зміни до закону, які повинні були б зобов'язати до підвищеної відповідальності за шкоду природі, але в грудні 2016 року парламент прийняв закон, який забороняє в 2017 року будь-які перевірки, в тому числі й екологічні.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: