Новини / Бізнес / Не дочекаєтесь: Підстав для перегляду тарифів на газ та опалення немає, — Демчишин
19 вересня 2015, 08:03
Розмір шрифта: А А А

Не дочекаєтесь: Підстав для перегляду тарифів на газ та опалення немає, — Демчишин

Не дочекаєтесь: Підстав для перегляду тарифів на газ та опалення немає, - Демчишин, Володимир Демчишин, тариф на газ, опалювальний сезон
Не дочекаєтесь: Підстав для перегляду тарифів на газ та опалення немає, — Демчишин

В даний момент немає підстав для перегляду тарифів на газ та опалення. Про це у Верховній Раді України заявив міністр палива та енергетики України Володимир Демчишин.

“Більшість з вас бачило звіт великої четвірки за тарифами, методології розрахунку і проведених розрахунків. І вони говорять про те, що розрахунки поведені правильно”, – сказав Демчишин.

“На даний момент підстав для перегляду немає”, – підкреслив міністр. При цьому Демчишин допустив можливість перегляду тарифів надалі.

“Цей перегляд можливий, але на даний момент розрахунки проведені правильно”, – зазначив міністр.

При цьому він також підкреслив, що український ринок газу сьогодні монополізований і вимагає переходу до прямих контрактів між споживачами і виробником.

“Ми підготували новий закон, і він проголосований. Сьогодні ми готові внести зміни в інші закони, які можуть дати можливість вступити до даного закону в дію”, – підкреслив міністр.

У той же час Демчишин припустив, що в разі зниження ціни на російський газ нижче 230 дол., з’явиться можливість для перегляду тарифів.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк звинуватив Міністерство енергетики та вугільної промисловості в зриві підготовки до опалювального сезону.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Українцям влітку доведеться платити за опалення

25 травня 2017, 17:06

Останні новини за сьогодні: