Новини / Бізнес / Підстав для підвищення цін на продукти харчування в Україні немає — заступник міністра агрополітики
21 липня 2012, 11:55
Розмір шрифта: А А А

Підстав для підвищення цін на продукти харчування в Україні немає — заступник міністра агрополітики

Підстав для підвищення цін на продукти харчування в Україні немає - заступник міністра агрополітики, підвищення цін, продукти харчування, Микола Безуглий, гумус
Підстав для підвищення цін на продукти харчування в Україні немає — заступник міністра агрополітики

Немає жодних підстав для підвищення цін на хліб та інші соціально важливі продукти харчування. З такою заявою на прес-конференції за підсумками робочої поїздки до Луганської області виступив перший заступник міністра агрополітики і продовольства України Микола Безуглий.

«В державі є достатні запаси продовольства та зерна», — вказав Безуглий. За його словами, цього року Україна поставить на ринок 24-25 млн. тонн зерна.

В даний час, повідомив заступник міністра, зернові та зернобобові культури в агрогосподарствах країни обмолочені на 70% площ, намолочено майже 16 млн. тонн.

Безуглий інформував журналістів про низку проблем в аграрному секторі. Про їх вирішення йшла мова на нараді з сільгоспвиробниками і чиновниками в Луганській облдержадміністрації.

Зокрема, в Україні зареєстровано перевиробництво за багатьма видами сільгосппродукції. Серед них — соняшник, кукурудза, соя. Як розповів перший заступник міністра, виробництво сої в 2 рази перевищує необхідні обсяги. «Слід встановити баланс виробництва. Не можна віддавати сільгоспвиробникам на відкуп ці питання», — підкреслив аграрій.

Але українські агровиробники звикли працювати самостійно і без будь-якого контролю з боку держави. Подібне господарювання та безконтрольність при використанні грунтів призвели до зниження їх родючості.

«Стан гумусу за останні 100 років в Україні зменшився в 2 рази. Тому потрібен закон», — упевнений Безуглий. Він повідомив, що до цього часу розроблені відповідні законопроекти. Їх розгляд відбудеться у Верховній Раді нового скликання.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

5 грн — не межа? У КМДА підтвердили підвищення цін на проїзд і назвали економічно обґрунтовані тарифи

24 травня 2017, 19:00

В Києві знову планують підняти ціни на проїзд

24 травня 2017, 08:06

Останні новини за сьогодні: