Новини / Бізнес / Київський ювелірний завод відкрив діамантовий зал
24 вересня 2007, 09:40
Розмір шрифта: А А А

Київський ювелірний завод відкрив діамантовий зал

Київський ювелірний завод відкрив діамантовий зал, Київський ювелірний завод, діамантовий зал, прикраси, золото
Київський ювелірний завод відкрив діамантовий зал

Один з лідерів українського ринку ювелірних виробів Київський ювелірний завод відкрив діамантовий зал, в якому представлені елітні прикраси з діамантами. Червону стрічку нового залу розрізали президент Асоціації ювелірів України Сергій Цюпко і співачка Олена Вінницька, повідомляє Укрінформ.

Як відзначив на урочистій церемонії відкриття Сергій Цюпко, ювелірна галузь України міняється і якісно, і кількісно: якщо п'ять років тому ювелірні підприємства країни переробляли 4 тонни золота в рік, то минулого року ця цифра досягла 60 тонн. «Мабуть, ні в одній країні миру ювелірна галузь не розвивається такими темпами», — сказав Цюпко.

За словами голови правління ВАТ «Київський ювелірний завод» Валерія Воловіка, підприємство випускає близько 6 тисяч найменувань продукції. На вітринах діамантового залу представлені як унікальні авторські роботи, серед яких кольє «Імператриця», так і класичні ювелірні прикраси з діамантами. Великими партіями ці вироби, за винятком обручок, випускаються дуже рідко, найчастіше вони налічують від 5 до 15 екземплярів.

Співачка Олена Вінницька на церемонії відкриття діамантового залу побувала ще і в ролі моделі: її попросили продемонструвати ексклюзивні вироби київських ювелірів, у тому числі і кольє «Імператриця». «Думаю, не варто пояснювати, чому я сьогодні тут, адже яка жінка не любить прикрас», — сказала співачка, яка спеціально приїхала на церемонію відкриття з Москви, де вона тепер працює. Вінницька відзначила, що завжди вірила в українських ювелірів. «Мені дуже хотілося б, щоб наші жінки носили вироби вітчизняних виробників, тому що у нас дуже талановита нація», — відзначила вона.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

У метро Києва після подорожчання змінять колір жетонів

24 травня 2017, 18:11

У столичній підземці хочуть встановити відеоспостереження у вагонах метро за 83 млн грн

19 травня 2017, 18:49

Київське метро не зупиниться, але «порідшає»

30 квітня 2017, 17:37

Останні новини за сьогодні: