Новини / Бізнес / На Харківщині відкрито нафтове родовище
28 квітня 2016, 10:08
Розмір шрифта: А А А

На Харківщині відкрито нафтове родовище

На Харківщині відкрито нафтове родовище, нафтове родовище, нафта, Державна служба геології і надр
На Харківщині відкрито нафтове родовище

За попередніми даними, його ресурси оцінюються в 290 тисяч тонн умовного палива.

Промисловий не фонтануючий приплив нафти, дебітом 4,9 м куб. на добу, отримано при проведенні випробувань на одній зі свердловин Олівіновскої структури, яка знаходиться на території Шевченківського району Харківської області. Про це повідомляє прес-служба Укргазвидобування.

Нафта залягає на глибинах від 2100 до 2200 м. За попередніми даними, ресурси родовища оцінюються в 290 тисяч тонн умовного палива. У пробуреної свердловини виявлено ще ряд перспективних пластів вище по розрізу, що відкриває перспективи подальшої розвідки на цьому майданчику.

Відкриття стало наслідком переобробку матеріалів пошукового буріння, сейсморозвідки та тривимірних побудов, з використанням новітніх технологій.

За словами головного геолога підприємства Михайла Мачужака, намагаючись наростити обсяги видобутку, фахівці активізують пошуково-розвідувальні роботи на всіх потенційно нафтогазоносних площах.

Раніше Державна служба геології та надр призупинила дію спецдозволів на користування надрами по Голубовській (Дніпропетровська обл.), Юр'євській (Дніпропетровська обл.) І Лопушанській (Чернігівська обл.) родовищах.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Україна сильно зменшить тариф на транзит газу

3 травня 2017, 14:22

Останні новини за сьогодні: