Новини / Бізнес / ЄЦБ: Очікування розширення QE в єврозоні — повний абсурд
10 грудня 2015, 11:02
Розмір шрифта: А А А

ЄЦБ: Очікування розширення QE в єврозоні — повний абсурд

ЄЦБ: Очікування розширення QE в єврозоні - повний абсурд, європейський центральний банк, єврозона, QE
ЄЦБ: Очікування розширення QE в єврозоні — повний абсурд

Учасники фінансових ринків неправильно оцінили стан економіки в країнах єврозони, що призвело до нереалістичних очікувань розширення стимулюючих програм Європейського центрального банку (ЄЦБ) перед грудневим засіданням, заявив журналістам у Відні член ради керуючих ЄЦБ Евальд Новотни.

“Повний абсурд, що такі очікування висловлювалися. Гадаю, це був по-справжньому серйозний провал ринкових аналітиків. Я не вірю, що повідомлення ЄЦБ містили помилкові сигнали”, – цитує його виступ агентство Bloomberg.

Перед засіданням ЄЦБ 3 грудня практично всі учасники ринку розраховували на збільшення обсягу стимулів, тому м’яке налагодження програми кількісного пом’якшення (QE) розчарувало інвесторів і призвело до різкого зростання курсу євро і прибутковості облігацій в єврозоні.

На прес-конференції за підсумками минулого в четвер засідання, голова ЄЦБ Маріо Драгі заявив, що термін дії QE продовжений як мінімум до березня 2017 року або до досягнення цільового показника інфляції в єврозоні, що становить 2%.

 

На питання про те, чому керівники ЄЦБ не виступили перед грудневим засіданням, щоб розвіяти марні очікування ринку, Е. Новотни відповів, що це виходить за рамки компетенції центрального банку.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: