Новини / Бізнес / В Україні падають ціни на цибулю
6 січня 2016, 12:06
Розмір шрифта: А А А

В Україні падають ціни на цибулю

В Україні падають ціни на цибулю, цибуля, Ціна, попит
В Україні падають ціни на цибулю

Продажі цибулі в Україні вже більше місяця залишаються незадовільними через низький попит, при цьому продавцям не вдалося розворушити ринок напередодні новорічних свят навіть шляхом зниження ціни.

Про це свідчать дані “АПК-Інформ: овочі та фрукти”.

Фермери південних регіонів України згодні відпускати цибулю по 5,5-6,5 грн / кг (0,22-0,25 євро / кг) на умовах самовивозу з господарства. З урахуванням доставки на склад покупця ціни в кращому випадку досягають 7,5-7,8 грн / кг (0,28-0,3 євро / кг).

“Іншими словами, за останній місяць замість очікуваного фермерами подорожчання ціни на цибулю в Україні” просіли “на 8-10%”, – відзначають ринкові аналітики.

У західних областях, де ціни традиційно вища, оптом цибулю сьогодні можна купити по 6,7-7,5 грн / кг (0,26-0,28 євро / кг), що також на 10% дешевше, ніж на початку грудня. При цьому у Львові на найбільшому оптовому ринку “Шувар” сьогодні майже 40% всього пропозиції плодоовочевої продукції припадає саме на ріпчасту цибулю.

Найбільше сформована ситуація турбує перекупників, які у вересні-жовтні закуповували цибулю за рекордно високими цінами (7-8 грн / кг, або 0,27-0,31 євро / кг). При цьому учасники ринку сильно сумніваються в різкому подорожчанні цібулі в найближчі дні, тому що багато господарств і перекупників сьогодні намагаються розпродати некондиційну цибулю, пропозиція якої ще в грудні почала помітно збільшуватися.

Цибуля, яка не відповідає параметрам свіжого ринку, продавці сьогодні готові здавати по 4,5-5 грн / кг (0,17-0,19 євро / кг), але навіть на таких умовах попит на продукцію залишається неактивним.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Відпустка-2017: почім відпочинок в Україні та Європі

2 червня 2017, 09:25

«Золота» полуниця: ціни на солодку ягоду в Києві злетіли до небес

12 травня 2017, 18:42

Останні новини за сьогодні: