Новини / Бізнес / Скільки субсидій в Україні переоформлять автоматично
3 червня 2016, 10:33
Розмір шрифта: А А А

Скільки субсидій в Україні переоформлять автоматично

Скільки субсидій в Україні переоформлять автоматично, субсидії, оплата житлово-комунальних послуг, декларація
Скільки субсидій в Україні переоформлять автоматично

В Україні близько 5,5 млн сімей отримують субсидії на оплату комунальних послуг.

З 1 травня 2015 року механізм нарахування субсидій був значно спрощений — українцям необхідно заповнити заяву та декларацію.

За словами віце-прем‘єр-міністра України Павла Розенка, 5,5 млн субсидій будуть переоформлені автоматично — споживачам не треба подавати нові документи. Однак ті, хто отримав субсидії, можуть їх втратити — чиновники перевіряють, чи законно оформлена компенсація. Перш за все будуть виявляти джерела доходу, які не зазначені в декларації на оформлення компенсації. І якщо такі виявлять, субсидію скасують. Отже, розраховувати на автоматичне продовження компенсації можна лише тим споживачам, які оформили її законно.

Чиновник пообіцяв, що в наступному році субсидії будуть монетизовані, і ті споживачі, які економно використовували газ, зможуть отримати гроші і використовувати їх для утеплення житла. «У наступному році ми доб’ємося того, щоб серед одержувачів субсидій, якщо людина заощадить на використанні газу, у неї на рахунку з'явилися кошти, які вона могла би монетизувати або вкласти в програму енергоощадження», — зазначив Павло Розенко.

Відзначимо, що монетизацію субсидій обіцяли після минулого опалювального сезону. Однак надлишки коштів будуть повернуті в бюджет.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Стало відомо, хто найбільше платить за комуналку

1 червня 2017, 20:35

Останні новини за сьогодні: