Новини / Бізнес / Українці пересіли на китайські авто
15 травня 2013, 08:12
Розмір шрифта: А А А

Українці пересіли на китайські авто

Українці пересіли на китайські авто, авторинок, Україна, китайські автомобілі
Українці пересіли на китайські авто

На українському авторинку зростає частка китайських марок. Якщо в 2012 році вона становила менше 7%, то в 2013 році перевищила 10% — більше 7 тис. проданих авто за чотири місяці.

Покупці китайських машин першими піддалися панічним настроям у зв‘язку з введенням спеціальних загороджувальних мит на імпорт іномарок і вирушили в автосалони купувати авто, поки вони не подорожчали. Крім того, свою роль зіграли і акції, які проводили багато продавців, продаючи за зниженими цінами торішні автомобілі.

У результаті з п’яти лідируючих китайських брендів у квітні чотири показали величезне зростання продажів, набагато перевищує середньоринковий.

Єдиним брендом, у якого вони не збільшилися, став Chery. У порівнянні з квітнем 2012-го року його продажі скоротилися на 11%. У Great Wall вони виросли на 74%, у Geely — на 205%, у Lifan — на 231%, а у BYD — більше, ніж на 500%.

Нагадаємо, продажі автомобілів у квітні через спецмита зросли на третину. У 2012 році найпопулярнішими марками автомобілів в Україні були корейська Hyundai, російська ВАЗ і українська ЗАЗ.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: