Новини / Бізнес / «Київводоканал» перейшов в банк Порошенка за добу до визнання «Хрещатика» неплатоспроможним, — ЗМІ
6 квітня 2016, 11:00
Розмір шрифта: А А А

«Київводоканал» перейшов в банк Порошенка за добу до визнання «Хрещатика» неплатоспроможним, — ЗМІ

"Київводоканал" перейшов в банк Порошенка за добу до визнання "Хрещатика" неплатоспроможним, - ЗМІ, ПАТ АК Київводоканал, банк Хрещатик, банкрутство, видача готівки
«Київводоканал» перейшов в банк Порошенка за добу до визнання «Хрещатика» неплатоспроможним, — ЗМІ

ПАТ «АК «Київводоканал» повідомило про зміну реквізитів для оплати за послуги централізованого водопостачання та водовідведення. З 4 квітня споживачі повинні платити на рахунок в ПАТ «Міжнародний інвестиційний банк». Відповідне оголошення опубліковане на сайті водоканалу, пишуть «Наші гроші».

«Міжнародний інвестиційний банк» офіційно належить президенту України Петру Порошенку (60%) і заступнику глави парламентської фракції БПП Ігорю Кононенку (15%). Серед міноритарних акціонерів є діти директора Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Костянтина Ворушиліна, який займається проблемами ліквідованих банків.

До цього «Київводоканал» приймав кошти на рахунок в банку «Хрещатик». Однак минулого тижня у банку почалися проблеми з проведенням платежів, з 1 квітня був введений ліміт на видачу готівки.

5 квітня Нацбанк відніс «Хрещатик» до категорії неплатоспроможних, Фонд гарантування вкладів ввів тимчасову адміністрацію у фінустанову.

При цьому «Київводоканал» прийняло рішення про зміну платіжного банку за добу до рішення НБУ.

Основними акціонерами «Хрещатика» є Київська міськрада (25%), Андрій Іванов (37%), Микола Солдатенко (24%).

 

25% «Київводоканалу» знаходиться у власності територіальної громади міста Києва, решта 67% – ПрАТ «Компанія Київенергохолдинг».

Директором «Київенергохолдингу» і «Київводоканалу» з минулого року є Віталій Найдюк з так званої групи «президентських енергетиків», відзначає видання. Його попереднім місцем роботи була посада фіндиректора в ПрАТ «Холдингова компанія «енергомережі» Дмитра Крючкова.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Всесвітній банк купить частину «Укргазбанку» найближчим часом — НБУ

12 листопада, 08:09

Останні новини за сьогодні: