Новини / Бізнес / В Україні планують приватизувати 164 об'єкта — ФДМУ
4 жовтня 2014, 09:01
Розмір шрифта: А А А

В Україні планують приватизувати 164 об'єкта — ФДМУ

В Україні планують приватизувати 164 об'єкта - ФДМУ, приватизація, Фонд державного майна, Дмитро Парфененко, інвестиції
В Україні планують приватизувати 164 об'єкта — ФДМУ

Після прийняття Кабінетом Міністрів у липні розпорядження про перелік об’єктів приватизації, перед Фондом державного майна поставлена задача провести максимально якісну передприватизаційну підготовку цих об’єктів, щоб максимально ефективно продати їх тоді, коли визначить уряд. Про це повідомив в.о. голови Фонду державного майна Дмитро Парфененко, повідомили в прес-службі ФДМУ.
Він зазначив, що в приватизації сьогодні потребують як самі підприємства, яким життєво необхідні інвестиції, так і держава, щоб наповнити бюджет.
Як повідомив Дмитро Парфененко, до приватизаційного переліку увійшло 164 об’єкта, серед яких інвестиційно привабливі об’єкти електроенергетики, газової галузі, машинобудування. Щодо об’єктів з переліку, які пропонувалися до приватизації раніше, але не знайшли свого покупця, за його словами, необхідно виробити індивідуальну практику продажу.
Дмитро Парфененко повідомив, що Фондом на кінець вересня вже на 91% виконано річний план з оренди державного майна – до Держбюджету надійшло 723 млн грн при плані майже в 800 млн грн.
“Завдяки чіткій організації роботи створені всі передумови для того, щоб від оренди в 2014 році надійшло набагато більше, ніж було заплановано на рік”, – зазначив глава ФДМУ.
Дмитро Парфененко також повідомив, що Фонд зараз відпрацьовує ряд змін до нормативних актів, що регулюють питання оціночної діяльності: “Як відомо, відбулася знаменна подія – Урядом скасовано дію нормативних актів щодо оцінки об’єктів для цілей оподаткування, і сьогодні Фонд працює над тим, щоб привести нормативну базу з оцінки вимогам законодавства та потреб суспільства “, – підкреслив він.
Глава Фонду закликав Громадську Раду при Фонді державного майна до плідної співпраці, зазначивши, що Фонд відкритий для конструктивного діалогу з громадськістю і зацікавлений в пропозиціях по організації його подальшої діяльності в усіх напрямках.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (2)

  • ValentinaNikitina 5 жовтня 2014, 12:43 ссылка
    Яценюк решил распродать все государственное имущество, а денежки положить себе в карман, мало ему того, что он уже хапнул из "наследства семьи", мало ему рынка обнала, который он уже почти отжал у генпрокурора Яремы http://prokurorska-pravda.today/article/605 он хочет оставить страну вовсе голой и босой. Вот тебе и народная власть
  • Roman 5 жовтня 2014, 14:16 ссылка
    Интересно, а какой план на приватизацию у Генерального прокурора Украины. Недавно Ярема приватизировал вместе с кумом несколько конвертационных центров. Даже Левченко с Коломойским не смогли ему помешать. а Яценюк обиделся до слез, такой жирный кусок из его рук уплыл... http://prokurorska-pravda.today/article/605
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: