Новини / Бізнес / У Visa з'явилися платіжні картки для дітей
10 травня 2017, 15:48
Розмір шрифта: А А А

У Visa з'явилися платіжні картки для дітей

У Visa з'явилися платіжні картки для дітей, компанія Current, платіжні картки, діти, Стюарт Сопп
У Visa з'явилися платіжні картки для дітей

Компанія Current пропонує нове рішення для здійснення платежів дітьми. За допомогою дебетової картки Visa підлітки зможуть здійснювати покупки в магазинах і в інтернеті, використовуючи кошти, які батьки перераховують на спеціальний резерв зі свого банківського рахунку.

Для батьків у Current розробили додаток, в якому можна доручати дитині завдання, відстежувати витрати, заохочувати економію і багато іншого. У компанії вважають, що таким чином дитина зможе вчитися управлінню фінансами на практиці.Стюарт Сопп, засновник Current, розповів, що ідея для стартапу з'явилася з його власного батьківського досвіду: «Я працював на Уолл-стріт трейдером і менеджером протягом сімнадцяти років.

Тепер, будучи батьком, я вирішив створити щось, що допомагало б моєї дочки і іншим дітям освоїти фінансову дисципліну».Завдяки взаємодії з додатком, картка дозволить дітям відчути самостійність, але їх витрати все ж будуть контролюватися батьками. Наприклад, вони зможуть встановити ліміт щоденних витрат як на безпосередню оплату покупок, так і на зняття готівки через банкомат. Крім того, батьки можуть заблокувати використання карти в певних закладах, на кшталт казино, барів, авіакомпаній.

Заблокувати можна навіть конкретний магазин, але тільки після того, як дитина здійснить там першу покупку.Програма досить проста у використанні і працює з будь-якими банківськими рахунками чи кредитними спілками. Налаштування програми займе лише пару хвилин, після чого батьки зможуть управляти всіма сервісами в кілька натискань.Місяць використання Current обійдеться в 2 або 3 долари, в залежності від того, яку опцію ви обрали підписку на один або на два роки. При підключенні сервісу на один місяць доведеться заплатити 5 доларів. Поки що за межами США сервіс недоступний, але Сопп повідомив, що вже ведуться переговори з розширення сервісу на інші ринки. 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Українці і далі воліють платити готівкою – дослідження

20 травня 2017, 15:26

В українців виманюють дані банківських карт: НБУ попередив про шахраїв

15 травня 2017, 14:32

В РФ хочуть ввести податок на малодітність

10 травня 2017, 16:06

Останні новини за сьогодні: