Новини / Бізнес / По чуть-чуть: Як створити для себе фінансову стабільність
23 січня, 12:18
Розмір шрифта: А А А

По чуть-чуть: Як створити для себе фінансову стабільність

По чуть-чуть: Як створити для себе фінансову стабільність, великий бізнес, фінансовий успіх, гроші, бюджет на місяць, успішні люди
По чуть-чуть: Як створити для себе фінансову стабільність

З усіх боків до нас приходить інформація про те, як «за день стати успішним», «як швидко багато заробити», «як, нічого не роблячи, отримати все» … Велика частина цих рад — лише привертають увагу заголовки.

Якщо подивитися на реальність, то, щоб щось отримати, треба хоч щось зробити. В тому числі, коли мова йде про забезпечення себе фінансовими запасами. Як це зробити, запитаєте ви? Це не так складно, як здається. А, головне, для цього не потрібно бути мільйонером, хоча приклади з життя багатих людей бувають дуже показові.

1. Читати для особистого розвитку
Успішних людей об‘єднує одна звичка — щоденне читання. Дослідження, проведене Томасом Кроулі, показує, що близько 85% людей, які самі заробили стан, читають, по крайней мере, дві або більше книг щомісяця. Частина з них — для задоволення, але основна частка — це книги, які допомагають вдосконалюватися. Багаті люди читають про лідерство, практичних рекомендаціях, самодопомоги, біографіях інших людей, Лайфхак, а також стежать за поточними подіями.

2. Забезпечити кілька джерел доходу

Хороший спосіб убезпечити себе від непередбачених фінансових проблем — мати кілька джерел доходу. Для початку це можуть бути різні проекти, але бажано прагне до забезпечення пасивного доходу для себе. Це можуть бути відсотки за депозитами, дохід від оренди нерухомості, роялті від інтелектуальної власності, дивіденди від інвестицій, а також власний веб-сайт або дохід від продажу інформаційних продуктів.

3. Жити відповідно до встановленого бюджетом на місяць
Багаті люди не вірять в удачу і лотереї. Вони вдумливо відносяться до грошових потоків, встановлюють для себе бюджет на місяць і неухильно дотримуються його. Суть цього методу — в мінімізації непотрібних витрат і отриманні контролю над своєю фінансовою життям.

4. Уникайте боргів
Управління боргами — ще одна звичка багатих людей. Вони не ведуть екстравагантний спосіб життя і купують тільки те, що їм дійсно потрібно. Вони не використовують кредитні карти, тільки щоб здивувати когось новим придбанням. Вони усвідомлюють процентні ставки за цими кредитами. Якщо вони і беруть гроші в кредит, то точно знають, що вони отримають набагато більше натомість.

5. Встановіть щоденні цілі
Неважливо, про яку сферу життя йде мова, у успішних людей є звичка встановлювати короткострокові цілі, що генерують імпульс для досягнення довгострокових. Переконайтеся в тому, що при постановці цілей ви розставляєте пріоритети. Це допоможе вам виконувати найважливіші завдання в списку.

6. Не конкуруйте
Мета не в тому, щоб бути багатим, а в тому, щоб бути продуктивним. В одній зі своїх книг Томас Стенлі підкреслив, що 86% найпрестижніших марок автомобілів належать не багатим людям. Згідно з висновками Experian Automotive Research, 61% людей, які заробляють $ 250 тис. І більше, рідко купують люксові бренди. Замість цього вони купують Honda, Toyota, Ford, як і весь інший світ. Причина в тому, що вони не готові витрачати гроші на автомобілі преміум-класу, які, як правило, падають в ціні через пару років. Багаті люди інвестують в цінні активи.

7. Почніть свій бізнес або купіть фірму
Роберт Кіосакі описав квадрант грошових потоків, в якому показав, як можна заробляти гроші. Квадранти E і S займають ліву позицію, а B і I знаходяться на правій стороні. За словами Роберта, можна бути у всіх секторах, але багаті люди концентруються на певних моментах.

  • E — це співробітники, які працюють на інших
  •  S — самозайняті, які працюють на себе
  •  B — власники бізнесу, з кількістю співробітників більше 500
  •  I — інвестори, на яких працюють гроші

Ваша мета — перейти з лівого квадранта в правий, де ви володієте великим бізнесом або заробляєте гроші для себе. Можна домогтися фінансового успіху, займаючись тим, що любиш. Наприклад, якщо ви любите писати, прагнете написати бестселер. Багатство і пристрасть ходять разом.

8. Уникайте схеми Get-Rick-Quick
Багаті люди вважають терпіння невід’ємною чеснотою. Воно потрібне, щоб домогтися успіху не тільки в фінансах, а й у всіх аспектах життя. Хоча в молодому віці і можна досягти фінансового успіху, проте більшість багатих людей заробили мільйони до 50 років. Вони живуть помірною життям, інвестують в своє майбутнє і виходять на пенсію багатими.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Порошенко розраховує на підтримку України з боку «Великої сімки»

20 травня 2017, 15:51

Останні новини за сьогодні: