Новини / Бізнес / Аналітик пояснила, чому податкова реформа — не головне
20 листопада 2015, 09:12
Розмір шрифта: А А А

Аналітик пояснила, чому податкова реформа — не головне

Аналітик пояснила, чому податкова реформа - не головне, Міжнародний валютний фонд, реформи, Марія Сальникова, місія МВФ, інвестиції
Аналітик пояснила, чому податкова реформа — не головне

За підтримки і присутності місії Міжнародного валютного фонду в Україні будуть прийматися необхідні реформи.

Це вплине і на прийняття Державного бюджету та нової податкової реформи. Проте останнє, можливо, не найбільш першочергове.

Про це в ефірі “Чорноморської телерадіокомпанії” розповіла аналітик фінансових ринків Марія Сальникова.

“За підтримки і присутності місії МВФ в нашій країні будуть прийматися необхідні реформи. Тобто в наказовому порядку і оперативно. Це вплине і на прийняття держбюджету і нової податкової реформи”, – відзначає експерт.

Аналітик вважає, що краще прийняти проект Міністерства фінансів. “Зокрема, через те, що людина, яка представляє цю реформу (глава Мінфіну Наталя Яресько. – Ред.), знаходиться в цій структурі, розуміє всі ризики, завдання та труднощі, які стоять перед ним. Бачить ситуацію, як її потрібно змінювати, і, можливо, ми бачимо якийсь з етапів. Тому, напевно, саме цей варіант потрібно приймати “, – пояснила Сальникова.

Однак, звертає увагу експерт, необхідно звертати увагу більше не на податкову реформу, а на залучення інвестицій в країну.

“Інвестиції створюють робочі місця. Якщо повернутися до податкової реформи, то чомусь основна увага приділяється все ж великому бізнесу, упускаючи при цьому малий і середній бізнес. Хоча це ті складові, які могли б піднімати економіку: щоб у нас всі були зайняті і при справі “, – резюмувала фінансовий аналітик.

Нагадаємо, за словами Яресько, пропонована Кабміном податкова реформа, яка планує в тому числі скасування спотворень у сплаті податків, дозволить уникнути формування дефіциту бюджету 2016 року в розмірі не менше 68 млрд грн.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: