Новини / Бізнес / Українські провайдери піднімуть свої ціни через блокування сайтів РФ
17 травня 2017, 15:45
Розмір шрифта: А А А

Українські провайдери піднімуть свої ціни через блокування сайтів РФ

Українські провайдери піднімуть свої ціни через блокування сайтів РФ, інтернет, тарифи, провайдери
Українські провайдери піднімуть свої ціни через блокування сайтів РФ

Українські провайдери можуть підняти тарифи на інтернет через необхідність закупівлі дорогого устаткування для блокування заборонених російських сайтів, повідомив журналістам голова Інтернет асоціації Олександр Федієнко.

«Мені вчора ставили питання, чи будуть зменшені тарифи операторів з-за того, що російського контенту не стане. Але те обладнання, яке будуть повинні закупити і встановити провайдери, коштує досить багато, в доларах, і це валютна складова, яку оператори повинні будуть включити в свій бюджет, для того, щоб продовжити існувати», — заявив він.На його думку, тарифи в результаті виростуть, а низка дрібних і середніх операторів, які не можуть дозволити собі установку необхідного обладнання, або повністю припинять роботу, або будуть змушені закуповувати трафік у великих гравців ринку, що також збільшить вартість їх послуг.

15 травня президент України Петро Порошенко підписав указ про продовження на рік санкцій проти Росії, згідно з яким в Україні буде заблоковано доступ до російських соціальних мереж «ВКонтакте», «Однокласники», ресурсів Yandex, а також заборонено використання бухгалтерського програмного продукту «1С». Доступ до російських соціальних мереж буде обмежений у зв'язку з блокуванням всіх ресурсів сервісу Mail.Ru Group. Під дію санкцій підпадають сайтів антивірусних компаній «Лабораторія Касперського» і DrWeb.

Відповідний указ набуде чинності не пізніше 1 червня.

За оцінками голови Інтернет асоціації України олександр Федієнко, оператори не зможуть швидко заблокувати зазначені ресурси, оскільки це складна процедура, що вимагає великих фінансових витрат.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Голова НБУ розповів, коли бізнес зможе отримати дешеві кредити

30 травня 2017, 10:57

Палиця для інтернету: чи зможе поліція закривати сайти

29 травня 2017, 10:14

Останні новини за сьогодні: