Новини / Бізнес / Ми підняли тарифи на лістинг
12 лютого 2013, 13:07
Розмір шрифта: А А А

Ми підняли тарифи на лістинг

Ми підняли тарифи на лістинг, Українська біржа, Наталія Слободчикова, фондова біржа, лістинг
Ми підняли тарифи на лістинг

Член правління «Української біржі» Наталія Слободчикова розповіла Maanimo.com про ціноутворення на фондовій біржі:

 — Наталя, наскільки біржа підвищила розцінки на свої послуги з початку року?

 — З 1 лютого 2013 ми підняли тарифи на проведення процедури лістингу на біржі. Так, тариф на проведення початкової експертизи на відповідність цінного паперу та показників емітента вимогам лістингу та допуск ЦП в біржовий список збільшився з 200 грн. до 500 грн. (Стягується одноразово). А тариф на здійснення контролю над відповідністю паперу та показників емітента вимогам внесення в біржовий список виріс з 100 грн. до 500 грн. (Щорічно). Також, тепер біржа буде стягувати плату за проведення початкової експертизи на відповідність цінного паперу та показників емітента вимогам лістингу та допуск цінного паперу до біржового реєстру (лістинг першого або другого рівня) — 500 грн. (Одноразово). І ще 200 грн. за надання емітенту довідкової інформації про результати торгів, крім емітентів з якими укладено договори на лістинг.

 — Чим викликано це подорожчання?

 — Перегляд тарифів на біржі був проведений у зв‘язку з початком нового фінансового року. Ми проаналізували нашу тарифну політику і привели ціни у відповідність з ситуацією на ринку.

 — Як може змінитися кількість емітентів і гравців на біржі?

 — Для збільшення кількості емітентів, насамперед, необхідна наявність якісних емітентів в країні і бажання у цих емітентів присутні на біржі. Нові тарифи не є заборонними, і не вплинуть на кількість емітентів.

 — Коли до цього біржа міняла розцінки на свої послуги?

 — Це перші зміни тарифів. Тарифи на інші послуги не змінювалися, тільки доповнювалися в зв’язку з розширенням спектру послуг біржі.

 — Як за підсумками 2012 змінився фінансовий результати біржі?

 — «Українська біржа» отримує основну частину доходів від біржової комісії, тому її фінансовий результат безпосередньо залежить від обсягів торгів. Так як в 2012 р. обсяг торгів на ринку знижувався, наші фінансові результати виявилися нижчими за прогнозовані. УБ закінчила рік з невеликим прибутком — близько 250 тис. грн., Що дещо менше, ніж у 2011 р., коли ми отримали прибуток на рівні 352 тис. грн. Акціонери в першу чергу ставлять завдання з розвитку біржі — розвитку інструментів і технології. До того ж, за законом біржа не може розподіляти прибуток між акціонерами, вона може використовувати її тільки для розвитку.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: