Новини / Бізнес / «Дніпроавіа» погасила зарплатні борги
5 лютого 2013, 09:45
Розмір шрифта: А А А

«Дніпроавіа» погасила зарплатні борги

"Дніпроавіа" погасила зарплатні борги, Дніпроавіа, Аеросвіт, заборгованість по зарплаті, авіаперевезення, Ігор Чуб
«Дніпроавіа» погасила зарплатні борги

Авіакомпанія «Дніпроавіа» (Дніпропетровськ), що входить разом з «Аеросвітом» (Київ) і «Донбасаеро» (Донецьк) в альянс «Українська авіаційна група», повністю погасила заборгованість по зарплаті 700 співробітникам, повідомили в авіакомпанії, передає «Інтерфакс-Україна» .

За словами виконуючого обов‘язки голови правління «Дніпроавіа» Віктора Шкінделя, наведеним у повідомленні, затримки з виплатою зарплат пов’язані з низьким сезоном авіаперевезень та проблемами головного контрагента — авіакомпанії «Аеросвіт».

«Вже сьогодні завдяки підтримці облдержадміністрації авіакомпанія» Дніпроавіа «здійснює польоти під своїм ім‘ям. Затверджено план виходу компанії з кризової ситуації, а також подальший план її розвитку», — зазначив Шкіндель.

Ситуація була дозволена за участю керівника управління Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області Ігоря Чуба, який провів зустріч з колективом авіакомпанії за ініціативою голови Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитра Колєснікова.

«Сформована в авіакомпанії ситуація із заборгованістю виплат заробітної плати називається трудовим спором і регламентована чинним законодавством України. Трудовий спір передбачає ряд дій допомагають вирішити з’явилися розбіжності між керівництвом та працівниками. Таке вирішення питання більш дієве», — цитується в повідомленні Чуб.

«Дніпроавіа», до складу якої входить аеропорт «Дніпропетровськ», здійснює регулярні та чартерні авіарейси в країни Європи, Близького Сходу, СНД.
«Дніпроавіа» за підсумками 2011 року збільшила чистий збиток на 42% в порівнянні з 2010 роком — до 373,82 млн. грн., Її чистий дохід у 2011 році скоротився на 12,8% — до 948,98 млн. грн.
Альянс «Українська авіаційна група» підконтрольний українській групі «Приват» (Дніпропетровськ).

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Великий український завод закриває представництво в Москві

2 червня 2017, 15:45

Без Apple, Lego і Nokia: Українська митниця перестала пропускати посилки більш ніж тисячі торгових марок

31 травня 2017, 10:44

Дешеві авіаперевезення: цього року може бути створений національний лоукостер

26 травня 2017, 19:59

Нехай щастить бухгалтерам: як українці відреагували на заборону 1С

16 травня 2017, 18:13

Останні новини за сьогодні: