Новини / Бізнес / ЗМІ: власник «Ельдорадо» купує мережу «Фокстрот»
22 квітня 2015, 11:19
Розмір шрифта: А А А

ЗМІ: власник «Ельдорадо» купує мережу «Фокстрот»

ЗМІ: власник «Ельдорадо» купує мережу «Фокстрот», Ельдорадо, Фокстрот, Віктор Поліщук, покупка
ЗМІ: власник «Ельдорадо» купує мережу «Фокстрот»

Власник мережі «Ельдорадо» Віктор Поліщук завершує переговори про покупку мережі з продажу техніки «Фокстрот» — найбільшої офлайн-мережі в цьому сегменті в Україні. Про це з посиланням на кілька джерел на ринку повідомляє Ukrainian Retail Association (RAU). За інформацією RAU, угода буде укладена ще до травневих свят, оскільки первинна домовленість вже досягнута. У групі компаній «Фокстрот» цю інформацію спростовують.

Зараз в мережі «Ельдорадо» близько 150 магазинів, а якщо угода буде завершена, то об‘єднана мережа зросте мінімум до 370 магазинів. Будуть якісь магазини мереж закриті після того, як угода відбудеться, асоціація не повідомляє.

Чутки про те, що Поліщук може придбати або «Фокстрот», або Comfy, на ринку з’явилися давно. «Роніс (Станіслав Роніс, власник Comfy) відмовився продавати мережу і Поліщук почав переговори з Маковецким (співвласник «Фокстроту»)», — зазначив один зі співрозмовників RAU.

Це вже не перше велике злиття мереж з продажу техніки за останні роки. У квітні 2013 року Віктор Поліщук, на той момент володів мережею «Технополіс», купив мережу «Ельдорадо» і залишив її бренд в якості основного.

В рейтингу найбільших компаній України за версією Forbes за перше півріччя 2014 року «Фокстрот» зайняв 50-е місце, а виручка роздрібного сегмента групи компаній становила 2,8 млрд грн. Виручка «Ельдорадо» за той же період, за даними Forbes, склала 3,33 млрд.

Update: В групі компаній «Фокстрот» заявили, що інформація про майбутню угоду не відповідає дійсності. У заяві йдеться про те, що розмови про злиття між різними рітейлерами у цьому секторі ринку ведуться регулярно з 2007 року, але вони жодного разу не переходили в стадію ділових переговорів між мережами «Фокстрот» і «Ельдорадо». «Ми розглядаємо торговельну мережу «Ельдорадо» як партнера у багатьох ініціативах щодо збільшення частки білого ринку побутової техніки та електроніки в Україні, децентралізації бізнесу, у протистоянні корупції фіскальних органів влади», — повідомили в групі компаній.

Нагадаємо, в листопаді Forbes опублікував рейтинг 200 найбільших компаній України, на яких тримається велика частина економіки країни. У 2014 році в рейтингу фігурують дев'ять IT/телеком-компаній, серед яких три лідера мобільного ринку, найбільший інтернет-провайдер, рітейлери, аутсорсингова компанія, а також українські підрозділи LG і Samsung Electronics.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

На що українці витрачають зайві гроші

24 лютого 2017, 10:23

На що українці почали витрачати менше коштів?

23 лютого 2017, 11:58

Українці втратили настрій на великі покупки

21 лютого 2017, 16:24

Останні новини за сьогодні: