Новини / Бізнес / Половина водіїв відмовиться від автомобіля на користь безпілотного таксі — опитування
3 червня 2017, 16:10
Розмір шрифта: А А А

Половина водіїв відмовиться від автомобіля на користь безпілотного таксі — опитування

Половина водіїв відмовиться від автомобіля на користь безпілотного таксі - опитування, опитування, Roland Berger, водії, безпілотне таксі
Половина водіїв відмовиться від автомобіля на користь безпілотного таксі — опитування

Згідно з опитуванням німецької консалтингової компанії Roland Berger, не менше 46% водіїв в десяти країнах відмовляться від купівлі наступного автомобіля, якщо повністю безпілотні таксі стануть доступні і будуть дешевші, ніж володіння власним автомобілем.

Опитування проводилося в лютому серед 1000 власників автомобілів в десяти країнах – Китаї, Південній Кореї, Індії, Сінгапурі, Німеччині, Франції, Великобританії, Нідерландах, Японії та США. Згідно з його результатами, жителі більш густонаселених країн охочіше відмовляються від володіння власним автомобілем: близько 65% відмовилися б від нього в США і приблизно 73% – у Китаї.

Співробітники Roland Berger також цікавилися бажанням учасників опитування придбати електромобіль. В середньому, приблизно 37% опитаних у всіх десяти країнах висловили таке бажання. При цьому в Китаї кількість бажаючих придбати електромобіль значно більша – приблизно 60%. Схожі показники в Південній Кореї та Індії – 54% і 51% відповідно, в той час як в Японії електромобілем хотіли б користуватися не більше 22% опитаних, а в США – лише 20%.

 

Електромобілі та безпілотні технології зараз тестують багато автовиробників, серед яких Audi, Tesla, Ford і BMW. Останні дві компанії обіцяють представити моделі з четвертим і п’ятим рівнем автономності до 2021 року, а Tesla – вже до 2018-го.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Який відсоток українців хоче покинути країну через відсутність перспектив (опитування)

  1 червня 2017, 20:42

  Водіїв змусять перейти «на літній час»

  28 травня 2017, 17:24

  Кого і чому вважають найбільш нервовими водіями — дослідження

  21 травня 2017, 12:15

  Останні новини за сьогодні: