Новини / Бізнес / Українські фермери отримають канадську фіндопомогу
24 лютого 2015, 19:17
Розмір шрифта: А А А

Українські фермери отримають канадську фіндопомогу

Українські фермери отримають канадську фіндопомогу, фінансова допомога, Канада, фермери
Українські фермери отримають канадську фіндопомогу

Українські фермери отримають грантову допомогу 19 млн канадських доларів

Уряди Канади та Ізраїлю надали грант понад 19 млн. канадських доларів на підтримку малих та середніх фермерських господарств на півдні України. Про це підписано відповідний Меморандум про взаєморозуміння між Канадою та Ізраїлем за проектом підтримки українських плодоовочевих господарств за підтримки Мінагрополітики України.

Урочисте підписання Меморандуму відбулося в Міністерстві за участю Міністра Павленка, заступника Міністра з питань євроінтеграції Владислави Рутицької, Надзвичайного і Повноважного Посла Канади Романа Ващука та Надзвичайного і Повноважного Посла Ізраїлю Еліава Білоцерківського.

«Українські фермери отримають можливість освоєння системи логістики, сучасного маркетингу, ринкових механізмів, нових технологій. Висловлюю подяку за підтримку українського сільського господарства. Сподіваємося на успішні партнерські відносини між нашими країнами», — зазначив Олексій Павленко.

Уряди Канади та Держави Ізраїль досягли угоди про співпрацю у сфері надання допомоги фермерам, дрібним і середнім приватним підприємцям в рамках реалізації проекту «Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва». Проект спрямований на обмін досвідом вирощування, зберігання, маркетингу готової продукції, а також застосування нових методик у сфері агропромисловості. Проект охоплює дрібних і середніх приватних підприємців чотирьох областей України: Запорізької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей.

«Проект зосереджено в областях, де досвід ізраїльських експертів буде особливо цінним. Регіони отримають значний поштовх для розвитку не тільки плодоовочевої, але і всієї аграрної галузі і буде основою для регіонального кластера з відповідною інфраструктурою та налагодженою логістикою», — зазначила Владислава Рутицька, заступник Міністра з питань євроінтеграції.

Грантова допомога спрямована на надання обладнання, проведення навчання, а також практичної та методичної допомоги в налагодженні ефективного ведення сільського господарства для фермерів та власників домогосподарств (із залученням ізраїльських і канадських фахівців).

Для підтримки малих і середніх аграріїв буде створено кредитний механізм для полегшення доступу до фінансування, щоб фермери могли інвестувати в розвиток свого бізнесу. Місцевим сільськогосподарським навчальним закладам буде надано допомогу в розробці нових курсів з ефективного і екологічно сталого управління малими господарствами з розвитку плодоовочівництва.

Виконавцем проекту є менонітська Асоціація Економічного Розвитку — MEDA (Канада), яка отримала фінансування від уряду Канади та її партнер по впровадженню проекту — Центр міжнародного співробітництва MASHAV МЗС Ізраїлю. Бенефіціаром проекту виступає Міністерство аграрної політики та продовольства України.

У 2015 році проект охопить 1000 малих і середніх фермерських господарств в степовій частині України, зокрема в Запорізькій, Миколаївській, Одеській та Херсонській областях. Проект триватиме 7 років і в сумі повинно охопити 30000 господарств. Аналогічний проект в минулому давав результат — на один вкладений долар інвестицій господарство отримувало три долара.

Бюджет проекту складає 19,325,100 канадських доларів, це грантова допомога. Міністр Олексій Павленко зазначив, що грантова допомога фермерам перевищує бюджет Міністерства. Від української сторони потрібно лише активна участь і наполеглива праця.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

  • Федір (анонімно) 28 січня 2016, 13:51 ссылка
    То всьо до сраки, як завжди отримають ті хто найближче до кормушки. Така куйня малята.
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: