Новини / Бізнес / Пенсіонери Донбасу отримають по дві пенсії
1 грудня 2014, 10:56
Розмір шрифта: А А А

Пенсіонери Донбасу отримають по дві пенсії

Пенсіонери Донбасу отримають по дві пенсії, фінансові установи, ДНР, ЛНР, пенсія
Пенсіонери Донбасу отримають по дві пенсії

З грудня всі держоргани і фінансові установи України мають припинити роботу на територіях, підконтрольних ДНР і ЛНР. Там цю дату чекають з великою тривогою. Серед населення ходять чутки, що ось-ось взагалі перекриють будь-яке транспортне сполучення з невизнаними республіками і не будуть пускати до них продовольство з України. Втім, офіційних підтверджень цьому немає.

У ДНР і ЛНР тим часом з 1 грудня обіцяють почати платити пенсії. Всі пенсіонери та інваліди I-II груп отримають по 1 тис. грн. Як з‘ясували «Вести», головне джерело надходжень в казну «народних республік» — податки у вигляді грошей, які сплачують підприємці. «Гроші приходять від податків від малого та середнього бізнесу. Особливо непогані потоки від торгівлі, від дозволів на проїзд транспорту. Все, звичайно, йде готівкою поки», — розповіли в ДНР. Є також інформація, що стали платити ДНР і місцеві великі підприємства. Які саме, у ДНР поки не кажуть. До речі, вже більше половини пенсіонерів, зареєстрованих поза зоною АТО, отримали свої борги на картки. Тобто вони, виходить, тепер будуть отримувати відразу дві пенсії.

В цей час Порошенко звинуватив ДНР і ЛНР у пограбуванні пенсіонерів
З’явилася інформація, що голови ДНР і ЛНР найближчим часом оголосять про припинення вогню, про що вони вже нібито домовилися з Україною. «Я думаю, в найближчі дні ви дізнаєтеся і план, і все інше. Особливо після того, як глави республік оголосять про припинення вогню …» — сказав «міністр оборони» самопроголошеної ЛНР Олег Горбів. Щоправда, в Києві не підтверджують наявність якихось домовленостей з сепаратистами.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: