Новини / Бізнес / Працівники інвесткомпаній і банків США отримають цього року рекордні бонуси
12 жовтня 2010, 11:53
Розмір шрифта: А А А

Працівники інвесткомпаній і банків США отримають цього року рекордні бонуси

Працівники інвесткомпаній і банків США отримають цього року рекордні бонуси, банки, інвестиційні компанії, США, бонуси, прибуток, акції, облігації
Працівники інвесткомпаній і банків США отримають цього року рекордні бонуси

Найбільші банки та інвесткомпанії США мають намір виплатити своїм співробітникам рекордні $ 144 млрд преміальних за підсумками поточного року, однак у минулому році бонуси також були рекордними, пише газета The Wall Street Journal.

Співробітники більше 30 провідних інвестиційних банків, хеджевих фондів, сировинних і фондових бірж, ймовірно, зароблять в цьому році на 4% більше, ніж у 2009 році, вважають аналітики. Як очікується, обсяг компенсаційних пакетів зросте в 26 з 35 фінкомпаній Уолл-стріт.

При цьому експерти прогнозують зростання виручки для 29 з 35 проаналізованих фірм, проте підйом доходів буде більш повільним, ніж підвищення преміальних виплат.

Як очікується, виручка фінкомпаній Уолл-стріт зросте на 3% в цьому році — з $ 433 млрд до $ 448 млрд, незважаючи на зниження доходів у деяких сферах діяльності, включаючи операції з акціями та облігаціями.

Всього на оплату праці співробітників з урахуванням бонусів піде 32,1% виручки фінкомпаній Уолл-стріт, що збігається з показником 2009 року, але менше від рекордних 36% 2007 року.

Чистий прибуток фінкомпаній складе $ 61,3 млрд — на 20% менше пікового рівня в $ 82 млрд, зафіксованого в 2006 році. Тим часом зарплати і бонуси з 2006 року зросли на 23%.

У число проаналізованих Wall Street Journal фінкомпаній увійшли JPMorgan, Bank of America, Citi, Goldman Sachs, Morgan Stanley, Ameritrade, NYSE Euronext і інші.

Передбачається, що виручка Citi, який все ще на 12% контролюється урядом США, підніметься в 2010 році на 4%, при цьому бонуси збільшаться на 8%.

Для Goldman Sachs і Bank of America аналітики очікують скорочення виручки, але їх співробітники, тим не менше, все одно зможуть розраховувати на зростання преміальних.

Виручка Goldman, як очікується, знизиться на 13,5% в цьому році — з $ 45,2 млрд до $ 39,1 млрд. А обсяг компенсацій для співробітників збільшиться на 3,7% — до $ 16,8 млрд.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: