Новини / Бізнес / Beeline на відміну від «Київстару» отримав ліцензію на IPTV
14 травня 2010, 10:15
Розмір шрифта: А А А

Beeline на відміну від «Київстару» отримав ліцензію на IPTV

Beeline на відміну від «Київстару» отримав ліцензію на IPTV, IPTV, Beeline, Запоріжжя, оператор, Нацрада, Київстар
Beeline на відміну від «Київстару» отримав ліцензію на IPTV

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 12 травня видала ліцензію провайдера програмної послуги із застосуванням технології IPTV в Запоріжжі операторові мобільного зв‘язку компанії «УРС» (ТМ Beeline), передає «Телекритика».

Як пояснив виданню представник оператора, впроваджувати послугу IPTV почали з Запоріжжя, оскільки саме там компанія має найрозвиненішу мережу оптико-волоконних ліній і найбільшу кількість інтернет-абонентів.

На обслуговуванні у провайдера в цілому буде 300 000 домогосподарств, яким планується надати пакет з 18 програм (усі телепрограми — вітчизняні, і входять до складу універсальної програмної послуги. З огляду на той факт, що іноземних програм у списку немає, ліцензійний збір буде становити всього 7,657 тис. грн.

Член Нацради Тетяна Лебедєва зазначила, у разі, коли відбувається переоформлення ліцензії, коли збільшується кількість телепередач, повинен перераховуватися і ліцензійний збір.

У той же час, глава Нацради Володимир Манжосов зазначив, що у разі збільшення території та кількості домогосподарств, а також кількості програм провайдери повинні одержувати нову ліцензію, а не переоформляти діючу.

ВКурсе.ua нагадує, раніше Нацрада двічі відмовила операторові мобільного зв’язку компанії «Київстар» у видачі провайдерської ліцензії на IPTV.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Оновлення Windows 10 вбило пристрої користувачів

2 червня 2017, 16:07

Останні новини за сьогодні: