Новини / Бізнес / Поляки відкрили компанію в Україні для перепродажу електроенергії
25 березня, 20:45
Розмір шрифта: А А А

Поляки відкрили компанію в Україні для перепродажу електроенергії

Поляки відкрили компанію в Україні для перепродажу електроенергії, електроенергія, польська компанія, перепродаж
Поляки відкрили компанію в Україні для перепродажу електроенергії

Найбільша польська приватна енергетична компанія Polenergia Obrót SA (АТ «Поленергія Обрут») зареєструвала в Україні ТОВ «Поленергія Енерджі Україна», яке планує зайнятися перепродажем електричної енергії.

Відповідне рішення Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), про видачу суспільству ліцензії на здійснення діяльності з перепродажу електроенергії планується затвердити на засіданні регулятора 25 березня 2020 року.

Згідно з даними в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, керівником компанії є Назар Бічуя. Статутний капітал ТОВ становить 531,7 тисячі гривень.

Відзначимо, що Polenergia — польська вертикально-інтегрована група, що займається виробництвом електроенергії з традиційних і поновлюваних джерел енергії, а також трейдингом і розподілом електроенергії.

Була заснована в 2014 році шляхом консолідації Polish Energy Partners SA та Polenergia Group, контрольованих Kulczyk Holding S.àr.l.

Зареєстрована в Варшаві Polenergia Obrót SA спеціалізується на оптовій торгівлі електроенергією і газом. Є учасником Polish Power Exchange (TGE), European Power Exchange (EPEX SPOT), European Energy Exchange (EEX).

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: