Новини / Бізнес / Microsoft: Користувачі залишаються на Windows 7 на свій страх і ризик
6 січня 2016, 11:50
Розмір шрифта: А А А

Microsoft: Користувачі залишаються на Windows 7 на свій страх і ризик

Microsoft: Користувачі залишаються на Windows 7 на свій страх і ризик, Windows 7, Microsoft, Кріс Капоссела, комп’ютер, операційна система
Microsoft: Користувачі залишаються на Windows 7 на свій страх і ризик

Операційна система Windows 7 і раніше встановлена на 55% всіх комп’ютерах, що знаходяться в експлуатації, і Microsoft висловлює з цього приводу занепокоєння.

Як заявив директор корпорації з маркетингу Кріс Капоссела (Chris Capossela) в інтерв’ю Windows Weekly, користувачі, які вибирають Windows 7, роблять це на свій страх і ризик.

«Нас турбує, що люди працюють на комп’ютерах під управлінням операційної системи, якій вже десять років, тому що наступний принтер, який вони куплять, може працювати з нею некоректно. Або чергова нова гра не буде запускатися на старих машинах», – пояснив свою точку зору топ-менеджер.

І це, на думку Капоссела, лише мала частину проблем, серед яких він не згадав такі куди більш важливі аспекти, як віруси і безпека даних. Він підкреслив, що підвищити захищеність користувачів можна тільки поклавши край склалася на ринку фрагментації Windows за версіями. При цьому він мав на увазі, звичайно ж, перехід на Windows 10.

Зрозуміло, це особиста точка зору співробітника Microsoft, тому ставитися до неї кожен вільний по-своєму. А тим часом, за даними на кінець грудня 2015 року, кількість інсталяцій Windows 10 перевалило за позначку в 200 млн.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Оновлення Windows 10 вбило пристрої користувачів

2 червня 2017, 16:07

Керівник Microsoft: традиційні смартфони вже мертві

10 травня 2017, 18:04

Android вперше обійшла Windows серед користувачів інтернету

6 квітня 2017, 16:16

Останні новини за сьогодні: