Новини / Бізнес / Високотехнологічний пластир допоможе контролювати діабет
27 березня 2016, 18:19
Розмір шрифта: А А А

Високотехнологічний пластир допоможе контролювати діабет

Високотехнологічний пластир допоможе контролювати діабет, пластир, діабет, рівень глюкози в крові
Високотехнологічний пластир допоможе контролювати діабет

Днями в мережі з’явилася інформація про новий пристрій, що носять на тілі. Ним став розроблений фахівцями з Університету Сеула практично прозорий пластир, всередині якого ховаються спеціальні електронні компоненти.

Головне завдання розробки – автоматично вимірювати рівень глюкози і при необхідності вводити препарати, що знижують рівень цукру в крові власника. На жаль, на даному етапі розробка існує тільки у вигляді прототипу. Зараз фахівці перевіряють її роботу в лабораторних умовах.

Пластир має вбудовані датчики, які використовуються для вимірювання потовиділення, рівня глюкози та інших важливих параметрів. Також в ньому міститься система з мікроголками, заповненими медичними препаратами. Для виготовлення пластиру фахівці використовують спеціальний гнучкий полімер, а всі внутрішні компоненти створюються із застосуванням золота і графену.

Працювати новинка буде в парі зі смартфоном, який повинен збирати і обробляти дані, а також розраховувати необхідну дозу препаратів. Однак, як вже було сказано вище, пристрій поки існує тільки у вигляді прототипу. На даному етапі пластир не може вмістити необхідну добову дозу ліків, необхідну дорослому діабетику.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Діабет

1 червня 2017, 16:19

Рева обіцяє щорічне підвищення пенсій з урахуванням інфляції

25 травня 2017, 19:24

Останні новини за сьогодні: