Новини / Бізнес / Гонтарева пообіцяла проблеми е-декларантам
26 січня 2017, 13:26
Розмір шрифта: А А А

Гонтарева пообіцяла проблеми е-декларантам

Гонтарева пообіцяла проблеми е-декларантам, банківська система, відмивання грошей, Валерія Гонтарєва, е-декларації
Гонтарева пообіцяла проблеми е-декларантам

В українській банківській системі впроваджені жорсткі заходи по боротьбі з відмиванням грошей, заявила глава Національного банку Валерія Гонтарєва в інтерв‘ю «Новому часу».

«Коли тільки з’явилися е-декларації чиновників, я написала, що для відсутності конфлікту інтересів я рекомендую віднести гроші в державні банки», — говорить вона.
«У нас не може«діамантовий прокурор»принести гроші в банківську систему. Тому що у нас вже збудовані жорсткі процедури AML (anti-money laundering), KYC (know your customer) і PEP (politically exposed person), які відповідають найкращим світовим практикам. Якщо чиновник не покаже, звідки і як він ці гроші і цінності отримав, то банк їх не прийме. А якщо прийме, то завтра НБУ повинен буде цей банк оштрафувати», — додала Гонтарєва.

Нагадаємо, парламентарі володіють грошовими активами на 12 млрд грн. ГПУ знайшла порушення в е-деклараціях 53 депутатів, а Валерія Гонтарєва закликала депутатів зберігати гроші в держбанках.

Як відомо, сім'я Валерії Гонтаревої 100% заощаджень тримала на депозитах. Глава НБУ на валютному рахунку в Укрексімбанку акумулює валютні транші за продаж частки в ICU. У трьох заступників пані Гонтаревої — Катерини Рожкової, Олега Чурія, Романа Борисенко — в банках зберігається менше 2% заощаджень.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Високий статус. Чим корисні елітні банківські карти

30 травня 2017, 10:43

Останні новини за сьогодні: